نورگیر سقف پاساژ
نورگیر سقف پاساژ
دسامبر 12, 2020
مدل های سقف نورگیر
مدل های سقف نورگیر
دسامبر 16, 2020

گارانتی سقف حیاط خلوت

گارانتی سقف حیاط خلوت

گارانتی سقف حیاط خلوت  جهان نورگیر

گارانتی سقف حیاط خلوت ، سقف حیاط خلوت به سقفی گفته می شود که برای پوشش حیاط خلوت به کار برده شده و اغلب به عنوان سقف کاذب هم شناخته می شود. استفاده از پوشش سقف برای حیاط خلوت بسیار حائز اهمیت است چرا که بدون دارا بودن پوشش، حیاط خلوت کارایی لازم را نداشته و عملا بلا استفاده باقی می ماند. به هنگام خرید سقف حیاط خلوت موارد بسیار مهمی از جمله گارانتی، سقف حیاط خلوت، تنوع رنگ سقف، انواع مدل های سقف و مزایا و معایب هرکدامشان باید مورد توجه قرار گرفته شود تا خریدی رضایت بخش و مطلوب حاصل شود. ما در ادامه قصد داریم در خصوص تمامی موارد حائز اهمیت در حین خرید سقف حیاط خلوت صحبت نماییم:

گارانتی سقف حیاط خلوت را شاید بدون اغراق باید جزو مهم ترین موارد در سقف پاسیو دانست. دارا بودن گارانتی  و ضمانت نامه معتبر سبب می شود خیالتان از بابت خرابی، آب بندی و یا تعمیر آن آسوده باشد.

تنوع رنگ سقف حیاط حیاط خلوت

تنوع رنگ سقف حیاط خلوت در مقوله ی زیبایی بسیار حائز اهمیت است. به طور معمول هر فردی دوست دارد که در زمان خرید و انتخاب محصول خود از تنوع رنگ و طرح زیادی برخوردار باشد. کیفیت رنگ استفاده شده در پوش سقف هم حائز اهمیت بوده و رنگ سقف حیاط خلوت باید دارای ثبات و عدم ریزش باشد.

تنوع سقف حیاط خلوت

پلی کربنات ماده ای کاملا سبک است که امروزه از آن برای پوشش سقف به وفور استفاده می شود. پلی کربنات عایق بسیار مناسبی برای صوت و حرارت محسوب می شود و علاوه بر آن مقاومت بالایی در برابر ضربه و آسیب های احتمالی دارا می باشد. با توجه به اینکه مانند شیشه کاملا شفاف است قابلیت نوردهی بسیار خوبی دارا می باشد. از معایب سقف پلی کربنات به کدر شدن آن می توان اشاره کرد.

سقف های حبابی در حال حاضر تحت عنوان سقف های کوپل شناخته می شوند. این سقف مزیت های بیشتری به نسبت سقف حیاط خلوت پلی کربنات دارا می باشد. یکی از مزیت های آن به نسبت پلی کربنات این است که زیبایی و جذابیت ظاهری بیشتری دارد و به علت زیبایی چشمگیر آن از قیمت بالاتری هم برخوردار می باشد. جنس پوشش حبابی لز نوع ورق های اکریلیک بوده و جنس پایه های آن از فایبرگلاس است. از معایب سقف حبابی حیاط خلوت به گران قیمت بودن آن می توان اشاره نمود. به سقف فایبرگلاس ایرانیت پلاستیکی و یا ایرانیت فایبرگلاس هم می گویند. سقف فایبرگلاس مانند سقف پلی کربنات سبک وزن بوده و به آسانی نصب می شود.

سقف حیاط خلوت شیشه ای  سقفی کاملا شفاف می باشد که ظاهر کاملا لوکس و مدرنی دارد. هزینه ی خرید، اجرا و پیاده سازی این سقف بسیار بالاتر از سایر سقف ها می باشد. سقف شیشه ای فضایی بسیار زیبا برای تماشای ستارگان در شب و یا بارش باران و برف ایجاد می نماید. از مزایای این سقف آن است که با قابلیت نوررسانی بالا سبب می شود که شما نیازی به استفاده از چراغ های اضافی در طول روز برای تامین روشنایی نباشید. از مزیت های دیگر این سقف آن است که زیبایی خیره کننده ای دارد و در زیباسازی معماری داخلی کاملا موثر است. از معایب این سقف آن است که گران بوده و دارای وزن زیادی هم می باشد. علاوه بر آن به علت کثیف و کدر شدن همواره باید آن ها را تمیز کرده و از آن ها مراقبت نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *