نورگیر از سقف
نورگیر از سقف
اکتبر 31, 2020
سقف برای حیاط خلوت
سقف برای حیاط خلوت
نوامبر 7, 2020

پوشش نورگیر ساختمانی

پوشش نورگیر ساختمانی

پوشش نورگیر ساختمانی هم با استفاده از ورق های پلی کربنات و هم به صورت حبابی نورگیر در انواع سایز و رنگ بندی ها ارائه می شود. سقف نورگیر برای بازتاب نور خورشید از موارد قابل توجه می باشد. مزیت سقف نورگیر این است که با آب بندی کامل در اختیار شما مشتریان عزیز قرار می گیرد. نورگیرهای سقفی  می تواند بر اساس سفارش شما طراحی شود و یا می توانید از سازه های از پیش ساخته شده این سقوف استفاده کنید. یکی از عوامل مهم در قیمت سقف کشویی حیاط خلوت همین طرح انتخابی از سوی شما مشتریان است. تیم ما همچنین به شما عزیزان مشاوره رایگان می دهد و برای ساخت آن باید از محل مربوطه بازرسی کند تا ابعاد سقف شما مشخص شود. در مجموعه نورگیر جهان نورگیر محصولات شامل تخفیف ویژه ای هستند و دارای ضمانت دو ساله از سوی شرکت سازنده می باشند.

پوشش نورگیر ساختمانی با بهترین قیمت

پوشش نورگیر ساختمانی از جمله سقف نورگیر دارای بهترین قیمت و کیفیت از سوی جهان نورگیر می باشد. این قیمت دهی به موارد مختلفی بستگی دارد. از سقف نورگیر همچنین برای تامین نور مکان هایی چون گلخانه ها، وید مراکز تجاری، پارکینگ ها و فضای حیاط خلوت خانه ها استفاده می شود.

نورگیر های حبابی در انواع شکل ها در انواع سایزها اجرا و راه اندازی می شوند. این اشکال بر اساس استاندارد های جهانی می باشد. شاید برای شما مشتریان سوال شود که چرا تنوع شکل ها زیاد است، در پاسخ باید بگوییم، هر ساختمانی با توجه به نوع کاربردی که دارد دارای فضاهای خاصی جهت نورگیری می باشد برای همین استفاده از این پوشش برای آن ها مناسب می باشد. با توجه به نوع کاربری شکل هایی که برای سقف حیاط خلوت در نظر می گیرند، می تواند متفاوت باشد. این شکل ها شامل مربع، مستطیل، کمانی، مخروطی و گنبدی می باشد. پوشش نورگیر ساختمانی همچنین علاوه بر بازتاب نور خورشید برای جلوگیری از ورود گرد و غبار  به این نورگیرها نورگیر های حبابی می گویند. برای انکاس نور خورشید از حباب های نورگیر استفاده می شود. در پوشش پلی کربنات از ورق های سبکی چون پلی کربنات استفاده می کنند که نسبت به سقف های شیشه ای در مزیت هستند.  این ورق ها رنگی بوده که در صنعت دارای کاربردهای زیادی هستند. از قابلیت های مهم این ورق ها در پوشش سقف نورگیر، وزن سبک آن ها می باشد که مزیت ویژه آن ها نسبت به سقف های قدیمی مانند شیشه ای می باشد. پوشش دیگری که برای اجرای سقف نورگیر از آن استفاده می کنند، حبابی می باشد. در این پوشش از ورق های اکرلیک و پایه فایبر گلاس برای ایجاد استحکام کافی استفاده می کنند.

شاخص های کیفی در سقف نورگیر

  1. مشتریان می توانند بر اساس سلیقه شخصی خود و میزان بهره وری از نورهای رنگی از این رنگ ها استفاده کنند و تنوع رنگ و سایز در این نورگیرهای سقفی متفاوت است.
  2. سقف نورگیر به عنوان عایق حرارتی و صوتی مناسبی محسوب می شوند و پنج برابر شیشه در دفع صدا موثر هستند.
  3. با توجه به خاصیت عایق بودن سقف این نورگیرها به صورت دو جداره نیز ارائه می شوند که می توانند صدای محیط اطراف را به خوبی مهار کنند.
  4. این سقف ها به دلیل استفاده از ورق های پلی کربنات دارای وزن سبکی هستند  که از مهم ترین ویژگی های سقف حیاط خلوت به شما می رود.
  5. ورق های پلی کربنات استفاده شده برای پوشش سقف نورگیر مقاومت ضربه ای بالایی دارند و می توانند حدود 250 برابر شیشه از خود استحکام نشان دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *