ضوابط اجرای سقف پاسیو
ضوابط اجرای سقف پاسیو
نوامبر 13, 2020
سقف حیاط
سقف حیاط
نوامبر 19, 2020

نورگیر فایبرگلاس

نورگیر فایبرگلاس

نورگیر فایبرگلاس جهان نورگیر

نورگیر فایبرگلاس از جمله نورگیرهایی بوده که از پایه های مقاوم فایبرگلاس ساخته می شود. این نورگیرها توسط جهان نورگیر با بهترین قیمت به شما فروخته می شود. از فضای زیرین سقف نورگیر می توانید  برای استراحت و دورهمی های دوستانه، پرورش گل وگیاهان زینتی، تفریح استفاده نمایید. سقف نورگیر توسط جهان نورگیر با آب بندی کامل به شما عزیزان ارائه می شود. مفتخریم پذیرای شما عزیزان باشیم.

 در واقع معادل فارسی پاسیو، پادیاد است. سقف نورگیر فایبرگلاس نسبت به سقف های شیشه ای قدیمی در مزیت است. منازل آپارتمانی به دلیل شکل و ساختارشان اغلب دسترسی کمی به نور داشته و پاسیو در این شرایط می تواند نقش نورگیر خوبی را باز کند. پوشش سقف نورگیر جهان نورگیر

ایده های خلاقانه برای طراحی سقف نورگیر

 ایده های خلاقانه بسیاری برای طراحی زیباتر نورگیر فایبرگلاس وجود دارد و تمامی سازندگان این طرح و مدل ها را در نظر می گیرند. یکی از آن ایده ها پوشش پاسیو می باشد. در واقع با طراحی یک پوشش پاسیو آن را به یک حیاط خلوت زیبا، دنج و آرامبخش تبدیل خواهید کرد و با قرار دادن میز و صندلی در آن، در فصول گرم تابستان تبدیل به مکانی بسیار مناسب و دل باز جهت استراحت های عصرگاهی و پرکردن اوقات فراغت خواهد شد. پوشش سقف نورگیر برای طراحی پوشش پاسیو از متریال و سازه های مختلفی استفاده می نمایند.

 پوشش پاسیو در طرح ها و رنگ های متفاومتی تولید می شوند. رایج ترین پوشش پاسیو را برایتان شرح دهیم تا مطابق با سالیق و هزینه ای که برای این کار در نظر گرفته اید، به شما عزیزان معرفی شود. این سقف ها عایق صدا و حرارت می باشند.سقف نورگیر حبابی دارای مقاومت بسیار بالایی در مقابل شرایط آب و هوایی و محیطی مختلف و ضربه را داشته و یکی از بهترین انتخاب ها به عنوان پوشش پاسیو محسوب می شود.

یکی از مواردی که در عصر حاضر بسیار حائز اهمیت است صرفه جویی درمصرف انرژی می باشد، با توجه به اینکه این نورگیرها ورود روشنایی به فضای داخل منزل را تضمین می نمایند در مصرف انرژی صرفه جویی بسیاری صورت می گیرد . پوشش فایبرگلاس سقف نورگیر به آسانی نصب می شوند، دارای وزن بسیار کمی بوده و به همین علت برای مناطق بادخیز انتخاب خوبی نمی باشند.

سقف نورگیر جهان نورگیر با پایه فایبرگلاس اغلب در محیط هایی که دارای آب و هوای سرد می باشند. با این حال توانسته طرفداران بسیاری را به خود جذب نماید. شکننده بودن در مقابل ضربه جزو یکی از نقاط ضعف این سقف نورگیر پاسیو می باشد پوشش فایبرگالس علاوه بر پاسیو به عنوان پوشش سقف برای پارکینگ و گلخانه ها هم مورد استفاده قرار می گیرد. اگر برای پوشش پاسیو قصد ندارید هزینه ی زیادی بکنید باید بگوییم که این سقف ها جزو ارزانترین سقف ها می باشند.

سقف نورگیر پلی کربنات

 سقف نورگیر پلی کربنات سقف های پلی کربنات جزو سقف های ترموپلاستیک می باشند. این ورق ها به دلیل گستردگی تنوعی که دارا هستند کاربرد زیادی به عنوان سقف نورگیر دارند. پوشش پاسیو در شرایط محیطی و جوی مختلف همچون طوفان و تگرگ کامال مقاوم بوده و ضد ضربه و خش هم می باشند. پوشش پاسیو نورگیر عایق گرما و صدا به حساب آمده و اگر گرد وغبار معلق در هوا به سطح این سقف جذب شود با شست وشوکامال پاکیزه شده و همانند روز اول می شوند. علاوه بر این سقف پاسیو با پوشش پلی کربنات مانع بسیار خوبی برای جلوگیری از ورود اشعه ی فرابنفش به فضای داخل است. سقف پاسیو پلی کربنات تنوع رنگ و طرح بسیار زیادی داشته و بنا به سفارش های مشتری قابل تولید می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *