سقف حیاط خلوت ارزان قیمت
سقف حیاط خلوت ارزان قیمت
اکتبر 29, 2020
پوشش نورگیر ساختمانی
پوشش نورگیر ساختمانی
نوامبر 3, 2020

نورگیر از سقف

نورگیر از سقف

قیمت نورگیر از سقف با تخفیف ویژه ای به شما مشتریان عزیز ارائه می شود که دارای بهترین کیفیت بازار نیز است. فاکتورهای کیفی در نورگیر به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. معمولا برای دریافت کامل نور خورشید به صورت کاملا شفاف از نورگیردر مدل های مختلف استفاده می کنند. با پیشرفت صنعت ساختمان سازی  و معماری نوین استفاده از نورگیرهای سقفی برای فضای حیاط خلوت شما می تواند یکی از نکات قابل توجه در دکوراسیون داخلی منزل شما به حساب بیاید.

مزیت نورگیر های سقفی جهان نورگیر این است که با آب بندی کامل در اختیار شما مشتریان عزیز قرار می گیرد. معماری آتریوم که در دکوراسیون داخلی منزل از نکات حائز اهمیت است، استفاده از سقف نورگیر می تواند در این فضا از خود نقش مهمی داشته باشد.

نورگیر هم می تواند بر اساس سفارش شما طراحی شود و هم می توانید از سازه های آماده آن ها استفاده کنید. یکی از عوامل مهم در قیمت دهی به نورگیر از همین طرح انتخابی از سوی شما مشتریان است. تیم ما همچنین به شما عزیزان مشاوره رایگان می دهد و برای ساخت آن باید از محل مربوطه بازرسی کند تا ابعاد سقف شما مشخص شود. در مجموعه نورگیر جهان نورگیر محصولات شامل تخفیف ویژه ای هستند و دارای ضمانت دو ساله از سوی شرکت سازنده می باشند.

نورگیر باتوجه به جنس و کارکردشان انواع و اقسام مختلفی دارند.

نورگیر از سقف تهویه ای

قابلیت باز و بسته شدن را دارا هستند و معمولا در آشپزخانه و سرویس های بهداشتی استفاده میشود. وظیفه نورگیرهای تهویه ای خارج کردن رطوبت و بوی بد به بیرون است.

نورگیر ثابت

 نورگیرهای ثابت جزو رایج ترین نورگیرها بوده و دارای قیمت مناسبی هستند. این نورگیرها علاوه بر وظیفه ی نوررسانی فاقد قابلیت باز شدن و تهویه ی هوا بوده و با سقف نورگیر و یکی هستند.

 نورگیر اختصاصی

 در زمانی که معماری ساختمان به نحوی است که امکان ساخت نورگیرهای رایج وجود ندارد، نورگیرهای اختصاصی طراحی میشوند. سقف نورگیر اختصاصی با توجه به نقشه، معماری وشرایط خاص هر خانه طراحی میشوند.

 سقف نورگیر طاقی

 میتوانند میزان نور زیادی را به سمت محیط داخلی هدایت کنند ، برای خانه های شخصی به دلیل رعایت نکردن حریم خصوصی طرفداری ندارند.

 نورگیر هرمی

 سقف نورگیر هرمی همانطور که از نامش پیداست به شکل هرم می باشد. اگر در پشت بام به ساختار نورگیر هرمی نگاه کنید  یک هرم شیشه ای با سطحی افقی مشاهده خواهید دید که از طریق سقف نور را از خود عبور می دهد.  نورگیر لوله ای

 برخی از خانه ها فضای کافی برای راه اندازی سقف نورگیر ندارند. بهترین گزینه برای این مدل از خانه ها نورگیرهای لوله ای میباشد. مزیت سقف نورگیر لوله ای در این است که مکانیزم طراحی ساخته نداشته و فضای کمی هم اشغال مینمایند.

نورگیر از سقف مشبک

 این مدل نورگیر را میتوانید در سازههای قدیمی به وفور ببینید ، اما امروزه در سازههای سنتی نیز یافت میشود . سقف نورگیر مشبک ظاهری شبکه ای و شطرنجی شکل داشته و برای نوررسانی به زیر زمین ها گزینه بسیار مناسبی است ، زیرا در کنار ظاهر چشم نواز، نوررسانی و تهویه را هم به مخاطب پیشکش می کند.

 نورگیر پلیمری محدب

 اگر در فکر پخش یکنواخت نور در یک محیط مسقف میباشید، استفاده از سقف نورگیرهای پلیمری محدب گزینه مناسبی است. همان طور که از اسم این نوع نورگیر مشخص است، ساختار ظاهری آن محدبی شکل بوده و این قابلیت را دارد که به جای تابش مستقیم نور به یک نقطه خاص، نور خورشید را را در تمام جهات با پخش یکنواخت به فضای داخل هدایت کند.

برای ساخت این سقف نورگیر جهان نورگیر از پالستیک بسیار باکیفیت شفاف استفاده می کنند که قابلیت شکل گیری و انعطاف پذیری کافی از خود به نمایش می گذارند. سقف نورگیر پنجره ای: این نورگیرها دارای ظاهر شیک و زیبا شکیلی نبوده و برای معماری داخلی ساختمان های لوکس عصر حاضر گزینه خوبی نمیباشند. ساختار این سقف نورگیر کامال شبیه به یک پنجره میباشد و تنها تفاوتش این است که در ابعاد کوچکتر و روی سقف ساخته میشود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *