قیمت سقف حیاط خلوت آب بند در تهران
قیمت سقف حیاط خلوت آب بند در تهران
دسامبر 28, 2020
فروش مستقیم درب ضد سرقت در تهران
فروش مستقیم سقف حیاط خلوت در تهران
دسامبر 29, 2020

قیمت سقف پاسیو آب بند در تهران

قیمت سقف پاسیو آب بند در تهران

سقف پاسیو آب بند در تهران

قیمت سقف پاسیو آب بند در تهران یکی از دلایل طراحی سقف برای فضای پاسیو منزل این است که بتوان حداکثر بهره برداری از این فضا را داشت. با طراحی یک سقف آب بند برای پاسیو قادر هستید که از ورود هرگونه گرد و خاک و ریزش های جوی و… به درون پاسیو ومنزل جلوگیری نمایید.

دو مدل سقف حبابی و سقف پاسیو رایج ترین سقف های پاسیو می باشند. متریال هایی که در ساخت این مدل از سقف ها استفاده شده است کاملا استاندارد بوده و بحث آب بندی در آن ها به طرز صحیحی رعایت شده است. در سقف های حبابی آبندی سقف پاسیو به وسیله ی ایزوگام و در سقف های از جنس پلی کربنات آبندی توسط چسب و زهوار های به خصوصی پلی انجام می شود.

جهت اطمینان حاصل نمودن از نصب درست سقف پاسیو و آب بندی کامل و صحیح باید در ابتدای کار، مشاوران با تجربه از محل پاسیو بازدید نمایند تا بتوانند بعد از آنالیز فضا، یک سقف پاسیو مناسب را به شما پیشنهاد دهند. در سقف پاسیو حبابی  با توجه به متراژپاسیو از ابعاد مختلفی از سقف ها ممکن است استفاده شود. نکته ی قابل توجه آنکه هر چقدر سایز سقفه های حبابی درپاسیو بزرگتر باشد نورگیری پاسیو بیشتر خواهد شد و قیمت سقف پاسیو کمتر خواهد شد. در سقف پاسیو پلی کربنات، ضخامت ورق و نوع جنس کار شده برای پوشش سقف رابطه مستقیمی با قیمت سقف پاسیو خواهد داشت. در این دو متریال برای پوشش سقف، زیر سازی سقف با پروفیل آهنی صورت می پذیرد و سقف به طور کاملا آب بندی می گردد.

سقف حبابی و  سقف پلی کربنات هردو دارای بازشو بوده و این دو متریال به عنوان سقف پاسیو محسوب می گردند این دو نوع پوشش پاسیو در صورت نصب به صورتاصولی حدودا بین ۱۵ تا ۲۰ سال سقف نورگیر پاسیو آبند می باشند.سقف حبابی پاسیو و پلی کربنات بعد از مرور سالیان دراز نیاز همانند پشت بام نیاز به آببندی مجدد دارند.

قیمت سقف پاسیو آب بند در تهران چقدر است

اگر ساکن تهران هستید و قصد خرید یک سقف پاسیو آب بند در تهران می باشید باید بدانید که قیمت ها کاملا گوناگون و متغیر هستند. قیمت سقف پاسیو آب بند تحت تاثیر عوامل بسیاری قرار می گیرد. یکی از عوامل تاثیر گذار در قیمت سقف پاسیو، تنوع رنگ و طرح می باشد. به عنوان مثال سقف پاسیو حبابی به علت شکل ظاهری که دارا می باشد به طور معمول گران قیمت تر از سقف پاسیو پلی کربنات  می باشد. علاوه بر آن سقف حبابی از متریال های فوق العاده باکیفیتی ساخته شده است که این موضوع خود مزید بر علت شده و سبب گران قیمت سقف پاسیو آب بند حبابی شده است. سقف های پلی کربنات شفاف هستند و قابلیت عبور نور خوبی را دارا می باشند و مانند شیشه هم شکننده نیستند ولی با این حال جزو سقف های ارزان قیمت و مقرون به صرفه محسوب می شوند.

نکته ی قابل توجه آنکه هر چقدر سقف پاسیو باکیفیت تر باشد و از تنوع رنگ و طرح های مختلفی داشته باشد شما ملزم به پرداخت هزینه ی بیشتری خواهید بود. اگر در خصوص سقف های پاسیو اطلاعات کافی ندارید و قصد خرید دارید توصیه می کنیم جهت خرید مطمئن سقف پاسیو آب بند و رضایت کافی از خرید حتما با کارشناس و مشاوران با تجربه در این حوزه صحبت کرده و از راهنمایی های انان استفاده نمایید.

نتیجه گیری

طراحی یک سقف پاسیو برای استفاده ی مفید از این فضا جزو الزامات است. سقف های حبابی و پلی کربنات رایج ترین و پرفروش ترین سقف های آب بند پاسیو می باشند. کلیه مواد و متریال هایی که در ساخت این سقف ها به کار برده شده سبب شده این سقف ها کیفیت خوبی را دارا بوده و آب بندی بدون نقصی داشته باشند. قیمت مدل های مختلف سقف پاسیو آب بند در تهران گوناگون و متفاوت است که همگی تحت تاثیر عواملی همچون تنوع رنگ و طرح و کیفیت و متریال مورد استفاده در ساختشان است. به طور کلی قبل از خرید سقف پاسیو پیشنهاد می شود که حتما با یک فردی کارشناس در این حوزه که دارای اطلاعات کافی در این خصوص است صحبت شود و بر طبق راهنمایی های او خرید صورت گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *