سقف پاسیو در اسلامشهر
سقف پاسیو در اسلامشهر
می 29, 2020
قیمت سقف نورگیر حبابی در تهران
قیمت سقف نورگیر حبابی در تهران
می 30, 2020

قیمت سقف نورگیر حبابی در مجموعه جهان نورگیر با تخفیف ویژه ای به شما مشتریان عزیز ارائه شده که برای پرداخت هزینه آن می توانید به صورت قسطی آن را تقبل کنید. قیمت سقف نورگیر حبابی به فاکتورهای مهمی بستگی داشته که همگی در ساخت نورگیرهای سقفی موثر می باشند و در درجه کیفی آن ها ازعوامل مهم به شمار می روند.

این نورگیر ها نور خورشید را به صورت کامل وارد فضای زیرین کرده و با ایجاد سایبانی زیبا نقش مهمی در دکوراسیون داخلی دارند. با پیشرفت صنعت ساختمان سازی  و معماری نوین استفاده از سقف نورگیر حبابی برای مکان هایی چون گلخانه ها و فضاهایی چون پاسیو یکی از نکات قابل توجه در معماری داخلی منزل شما به حساب میاید. مزیت نورگیر های سقفی جهان نورگیر این است که با آب بندی کامل در اختیار شما مشتریان عزیز قرار می گیرد. معماری آتریوم که در دکوراسیون داخلی منزل از نکات حائز اهمیت است، استفاده از سقف نورگیر می تواند در این فضا از خود نقش مهمی داشته باشد.

سقف نورگیر حبابی می تواند بر اساس سفارش شما طراحی شود و یا می توانید از سازه های از پیش ساخته شده این سقوف استفاده کنید. بنابراین یکی دیگر از عوامل مهم در قیمت سقف نورگیر حبابی همین طرح انتخابی از سوی شما مشتریان است. تیم ما همچنین به شما عزیزان مشاوره رایگان می دهد و برای ساخت آن باید از محل مربوطه بازرسی کند تا ابعاد سقف شما مشخص شود.

2 پوشش مهم پلی کربنات و حبابی نورگیر

معمولا یکی از عواملی که در قیمت سقف نورگیر حبابی موثر می باشد، نوع پوشش استفاده شده برای راه اندازی آن ها می باشد. استفاده از پوشش پلی کربنات و حبابی نورگیر بیشترین کاربرد را در صنعت دارند. این نورگیر ها علاوه بر تامین نور برای گلخانه  و فضای پاسیو برای مکان هایی چون وید مراکز تجاری، پارکینگ ها و استخرها بسیار مناسب می باشند.

در پوشش پلی کربنات از انواع وق های پلی کربنات در سایزهای مختلف با تنوع رنگ بالا برای اجرای انواع نورگیرهای سقفی استفاده می شود. از قابلیت های مهم این ورق ها در پوشش سقف نورگیر حبابی وزن سبک آن ها می باشد که از این نظر نسبت به سقف های شیشه ای در مزیت هستند. یکی دیگر از عوامل مهم در قیمت سقف نورگیر حبابی همین مسئله وزن آن ها است. وزن سبک این سقوف باعث شده است تا کمی قیمت آن ها نسبت به سقف های قدیمی بیشتر باشد.

پوشش دیگری که برای اجرای سقف نورگیر از آن استفاده می کنند، حبابی می باشد. در این پوشش از ورق های اکرلیک و پایه فایبر گلاس برای ایجاد استحکام کافی استفاده می کنند. به نورگیر های حبابی، نورگیر های کوپل نیز می گویند. که در صنعت بیشتر از این نام استفاده می شود. نورگیر های حبابی در انواع شکل ها در انواع سایزها اجرا و راه اندازی می شوند. این اشکال بر اساس استاندارد های جهانی می باشد که ذر قابل شکل های هندسی مختلف تهیه می شوند.

 تعیین قیمت سقف نورگیر حبابی

  1. یکی دیگر از عواملی که در قیمت سقف نورگیر حبابی موثر بوده، نوع رنگی بودن و یا ساده بودن طرح این نورگیر ها می باشد. معمولا نورگیرهای رنگی قیمت بیشتری نسبت به نورگیرهای ساده دارند.
  2. این نورگیر ها به عنوان عایق مناسب حرارت و صدا نیز محسوب می شوند و این قابلیت را دارند تا 5 برابر شیشه صداهای آلوده کننده اطراف را دفع نمایند.
  3. با توجه به خاصیت عایق بودن سقف این نورگیرها به صورت دو جداره نیز ارائه می شوند که می توانند صدای محیط اطراف را به خوبی مهار کنند.
  4. این سقف ها به دلیل استفاده از ورق های پلی کربنات دارای وزن سبکی هستند  که از مهم ترین ویژگی های سقف حیاط خلوت به شما می رود.
  5. ورق های پلی کربنات استفاده شده برای پوشش سقف نورگیر مقاومت ضربه ای بالایی دارند که همین عامل مهمی در تعیین قیمت سقف نورگیر حبابی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *