قیمت سقف نورگیر حبابی
قیمت سقف نورگیر حبابی
می 30, 2020
سقف نورگیر در شهریار
سقف نورگیر در شهریار
ژوئن 1, 2020
قیمت سقف نورگیر حبابی در تهران

قیمت سقف نورگیر حبابی در تهران به صورت ویژه ای بوده که مشتریان می توانند برای پرداخت هزینه های آن به صورت قسطی هم اقدام کنند. مجموعه جهان نورگیر برای تمامی محصولات خود تخفیفی ویژه در نظر گرفته است که شما می توانید از این خدمات ارزنده ما به نحو احسن استفاده کنید. قیمت سقف نورگیر حبابی در تهران به عواملی مختلفی که همگی به طراحی و ساخت آن ها مربوط می شود، بستگی دارد. اجرای درست این عوامل در درجه کیفی نورگیرهای سقفی موثر هستند. این نورگیر ها نور خورشید را به صورت کامل دریافت کرده و وارد فضای زیرین می کنند. با پیشرفت صنعت ساختمان استفاده از سقف نورگیر حبابی برای مکان هایی چون گلخانه ها و فضاهایی چون پاسیو می تواند یکی از نکات قابل توجه در معماری داخلی خانه محسوب شود که امروزه به آن توجه ویژه ای دارند.

مزیت نورگیر های سقفی جهان نورگیر این است که با آب بندی کامل در اختیار شما مشتریان عزیز قرار می گیرد. سقف نورگیر حبابی می تواند بر اساس سفارش شما طراحی شود و یا می توانید از سازه های از پیش ساخته شده این سقوف استفاده کنید. بنابراین یکی دیگر از عوامل مهم در قیمت سقف نورگیر حبابی همین طرح انتخابی از سوی شما مشتریان است. تیم ما همچنین به شما عزیزان مشاوره رایگان می دهد و برای ساخت آن باید از محل مربوطه بازرسی کند تا ابعاد سقف شما مشخص شود.

پوشش پلی کربنات و حبابی در نورگیرها

معمولا یکی از عواملی که در قیمت سقف نورگیر حبابی در تهران موثر است، نوع پوششی است که برای راه اندازی سقف نورگیر از آن استفاده می کنند. استفاده از پوشش پلی کربنات و حبابی نورگیر در کاربردهای صنعتی بیشترین استفاده را دارند. این نورگیر ها علاوه بر تامین نور برای گلخانه  و فضای پاسیو برای مکان هایی چون وید مراکز تجاری، پارکینگ ها و استخرها بسیار مناسب هستند.

 از قابلیت های مهم این ورق ها در پوشش سقف نورگیر حبابی وزن پایین آن ها است که از این نظر نسبت به سقف های قدیمی شیشه ای در مزیت می باشند. این عامل وزن نیز در قیمت سقف نورگیر حبابی در تهران مهم بوده که کاربران باید مدنظر قرار دهند. حبابی همین مسئله وزن آن ها است. پوشش دیگری که برای اجرای سقف نورگیر از آن استفاده می کنند، حبابی نورگیر است.

در این پوشش از ورق های اکرلیک و پایه فایبر گلاس مستحکم برای ایجاد مقاومت بالا استفاده می کنند. به نورگیر های حبابی، نورگیر های کوپل نیز می گویند که بیشتر در کاربردهای صنعتی از این نام استفاده می کنند. نورگیر های حبابی در انواع شکل ها در انواع سایزها اجرا و راه اندازی می شوند. این اشکال بر اساس استاندارد های جهانی می باشد که ذر قابل شکل های هندسی مختلف تهیه می شوند.

  قیمت سقف نورگیر حبابی  در تهران

  1. یکی دیگر از مواردی که در قیمت سقف نورگیر حبابی در تهران موثر می باشد، نوع رنگی بودن و یا سایز این نورگیر ها می باشد. معمولا نورگیرهای رنگی با ابعاد بزرگتر قیمت بیشتری نسبت به نورگیرهای ساده دارند.
  2. سقف نورگیر حبابی به عنوان عایق مناسب حرارت و صدا نیز محسوب شده که این قابلیت را دارد تا 5 برابر شیشه صداهای آلوده کننده اطراف را دفع کند و مانع از ورود حرارت اضافی به فضای زیرین سقف گردد.
  3. این سقف ها به دلیل استفاده از ورق های پلی کربنات دارای وزن سبکی هستند  که از مهم ترین ویژگی های سقف حیاط خلوت به شما می رود.
  4. ورق های پلی کربنات استفاده شده برای پوشش سقف نورگیر مقاومت ضربه ای بالایی دارند که همین عامل مهمی در تعیین قیمت سقف نورگیر حبابی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *