سقف نورگیر در شهریار
سقف نورگیر در شهریار
ژوئن 1, 2020
سقف پاسیو طبقه اول
سقف پاسیو طبقه اول
ژوئن 9, 2020

در تهران قانون پوشاندن سقف حیاط خلوت باید رعایت شده و انواع ساختمان ها با توجه به نوع کاربری که دارند، برای برای اجرا و راه اندازی آن ها برای مردم عزیز قوانین مختلفی وضع کرده اند. مجموعه جهان نورگیر ارائه کننده انواع نورگیرهای سقفی برای شما مشتریان عزیز می باشد. قانون پوشاندن سقف حیاط خلوت معمولا باید با استاندارد های لازم به تصویب و اجرا درآید و اگر در هنگام اجرا این استاندارد ها رعایت نشود، ممکن است آسیب های جبران ناپذیری به ساختمان وارد شود.

این نورگیرها برای دریافت نور خورشید به طور کامل و با شفافیت بالایی طراحی می شوند. قیمت سقف نورگیر در تهران با تخفیف ویژه ای با آب بندی کامل به مشتریان عزیز ارائه می کنیم. با پیشرفت صنعت ساختمان سازی استفاده از انواع نورگیرهای سقفی برای فضای پاسیو شما می تواند یکی از نکات قابل توجه در دکوراسیون داخلی منزل شما به حساب بیاید. معماری آتریوم که در دکوراسیون داخلی منزل از نکات حائز اهمیت است، استفاده از سقف نورگیر می تواند در این فضا از خود نقش مهمی داشته باشد.

با قانون پوشاندن سقف حیاط خلوت در هر ساختمانی می تواند متفاوت باشد و این به دلیل نوع کاربری و موقعیت مکان های مختلف آن می باشد. انواع نورگیرهامی توانند بر اساس سفارش شما طراحی شوند و یا شما عزیزان می توانید از سازه های از قبل ساخته شده این سقوف استفاده کنید. یکی از عوامل مهم در قیمت سقف حیاط خلوت همین طرح انتخابی از سوی شما مشتریان است. تیم ما همچنین به شما عزیزان مشاوره رایگان می دهد و برای ساخت آن باید از محل مربوطه بازرسی کند تا ابعاد سقف شما مشخص شود. در مجموعه نورگیر جهان نورگیر محصولات شامل تخفیف ویژه ای هستند و دارای ضمانت دو ساله از سوی شرکت سازنده می باشند.

قانون پوشاندن سقف حیاط خلوت در تهران

قانون پوشاندن سقف حیاط خلوت در تهران برای فضاهایی چون پاسیو و یا مکان هایی چون استخر و وید مراکز تجاری می تواند با هم متفاوت باشد و برای هریک از آن ها نکاتی جهت ایمنی لازم در نظر گرفته شده است. از انواع پوشش ها مانند پلی کربنات و حبابی نورگیر برای راه اندازی انواع نورگیرهای سقفی بهره می گیرند. معولا دو پوشش پلی کربنات و حبابی نورگیر بیشترین کاربرد را در صنعت داشته و از آن ها برای بسیاری از کابردهای ساختمانی استفاده می کنند.

در پوشش پلی کربنات از انواع ورق های پلی کربنات در رنگ های برای اجرای سقوف مانند حیاط خلوت استفاده می شود. از قابلیت های مهم این ورق ها در پوشش سقف نورگیر در تهران، وزن سبک آن ها می باشد که مزیت ویژه آن ها نسبت به سقف های قدیمی مانند شیشه ای می باشد. شاید برای شما مشتریان سوال شود که چرا تنوع شکل ها زیاد است، در پاسخ باید بگوییم، هر ساختمانی با توجه به نوع کاربردی که دارد دارای فضاهای خاصی جهت نورگیری می باشد برای همین استفاده از این پوشش برای آن ها مناسب می باشد. با توجه به نوع کاربری شکل هایی که برای سقف حیاط خلوت در نظر می گیرند، می تواند متفاوت باشد.

دوام بالای نورگیرهای سقفی

هرچه قانون پوشاندن سقف حیاط خلوت توسط افراد فنی با رعایت نکات و دستورالعمل های لازم انجام شود، سقف حیاط دوام بیشتری داشته و می تواند از این نورگیرها به نحو احسن استفاده کرد.

  1. تنوع رنگ در سقف حیاط خلوت بالا می باشد و سعی شده است که از رنگ هایی ملایم و شاد برای راه اندازی آن ها استفاده شود و مشتریان می توانند بر اساس سلیقه شخصی خود و میزان بهره وری از نورهای رنگی از این رنگ ها استفاده کنند.
  2. این نورگیر ها به عنوان عایق مناسبی در برابر حرارت محسوب شده و می تواند علاوه بر دفع حرارت صداهای مزاحم و آلوده کننده را به خوبی دفع کند.  
  3. با توجه به خاصیت عایق بودن سقف این نورگیرها به صورت دو جداره نیز ارائه می شوند که می توانند صدای محیط اطراف را به خوبی مهار کنند.
  4. استفاده از ورق های اکریلیک در ساختار سقف باعث شده است تا رنگ و جلای آن ها در هنگام پولش کردن دوبره به حالت اولیه بر گردد. ورق های اکریلیک همانند ورقه های پلی کربنات دارای قابلیت های فیزیکی و شیمیایی قابل توجه ای هستند.
  5. این سقف ها به دلیل استفاده از ورق های پلی کربنات دارای وزن سبکی هستند  که از مهم ترین ویژگی های سقف حیاط خلوت به شما می رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *