سقف حیاط خلوت در ایلام
سقف حیاط خلوت در ایلام
ژوئن 13, 2020
سقف نورگیر در سمنان
سقف نورگیر در سمنان
ژوئن 15, 2020

قیمت سقف پلی کربنات در کرج به همراه تخفیف ویژه به شما عزیزان ارائه می شود. برای پرداخت هزینه سقف پلی کربنات در کرج می توانید بر اساس اقساطی آن را تقبل کنید. در این نورگیرها از ورق های شفاف پلی کربنات جهت نورگیری خوب استفاده کرده اند. این نورگیرها نور خورشید را به صورت کامل بازتاب می کنند و سهم زیادی در مصرفه جویی انرژی دارند. با پیشرفت معماری و دکوراسیون داخلی منازل استفاده از سقف پلی کربنات برای فضای پاسیو شما می تواند یکی از نکات قابل توجه محسوب شود.

مزیت نورگیر های سقفی جهان نورگیر این است که نورگیرهای سقفی با ابعاد مختلف و با با آب بندی کامل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته و به همراه آن کارت ضمانت نامه استاندارد به شما عزیزان داده می شود. سقف پلی کربنات در کرج می تواند بر اساس سلیقه شما عزیزان طراحی شود و هم می تواند به صورت قالب های آماده مورد استفاده قرار گیرد. تیم ما همچنین به شما عزیزان مشاوره رایگان می دهد و برای ساخت آن باید از محل مربوطه بازرسی کند تا ابعاد سقف شما مشخص شود.

امکانات ویژه سقف پلی کربنات در کرج

برای پولش زدن سقف پلی کربنات در کرج از ورق های سبک پلی کربنات استفاده می کنند که دارای هزینه کمتری بوده و در مصرف انرژی صرفه جویی می شود و این قابلبت را دارند تا چهل درصد از اتلاف انرژی جلوگیری کنند. معولا دو پوشش پلی کربنات و حبابی نورگیر بیشترین کاربرد را در این زمینه داشته و علاوه بر سقف سازی برای کاربردهای دیگر نیز مورد استفاده قرار می گیرند. از این نورگیرها برای تامین نور مکان هایی چون گلخانه ها، وید مراکز تجاری، پارکینگ ها و فضای حیاط خلوت خانه ها استفاده می شود.

ورق های پلی کربنت استفاده شده در پوشش سقف پلی کربنات در کرج در اندازه های مختلف جهت روکش نورگیرهای سقفی در قالب هایی آماده مورد استفاده قرار می گیرند. این ورق ها رنگی بوده که در صنعت دارای کاربردهای زیادی هستند. پوشش دیگر برای راه اندازه سقف پلی کربنات، حبابی نورگیر بوده که دارای مزیت های خود می باشد. در این پوشش از ورق های اکرلیک و پایه فایبر گلاس برای ایجاد استحکام کافی استفاده می کنند. به نورگیر های حبابی، نورگیر های کوپل نیز می گویند.

نورگیر های حبابی در انواع شکل ها در انواع سایزها اجرا و راه اندازی می شوند. شاید برای شما کاربران سوال شود که چرا تنوع شکل در قالب های آماده نورگیرهای سقفی زیاد است، در پاسخ باید بگوییم، هر ساختمانی چه اداری و چه تجاری با توجه به نوع کاربردی که دارد دارای فضاهای خاصی جهت نورگیری می باشد برای همین استفاده از این پوشش برای آن ها مناسب می باشد. با توجه به نوع کاربری شکل هایی که برای سقف حیاط خلوت در نظر می گیرند، می تواند متفاوت باشد. این شکل ها شامل مربع، مستطیل، کمانی، مخروطی و گنبدی می باشد.

مزیت های نورگیرهای سقفی مجموعه ما

  1. تنوع رنگ در سقف پلی کربنات در کرج بالا بوده و این به دلیل استفاده از حباب های رنگی در هنگام راه اندازی آن ها می باشد.  مشتریان بر اساس سلیقه شخصی خود می توانند از این رنگ ها استفاده کنند.
  2. این نورگیر ها به عنوان عایق نیز محسوب شده و این قابلیت را دارند که تا پنج برابر شیشه صداهای زیاد را دفع کنند.
  3. با توجه به خاصیت عایق بودن سقف این نورگیرها به صورت دو جداره نیز ارائه می شوند که می توانند صدای محیط اطراف را به خوبی مهار کنند.
  4. استفاده از ورق های اکریلیک در ساختار سقف باعث شده است تا رنگ و جلای آن ها در هنگام پولش کردن دوبره به حالت اولیه بر گردد. ورق های اکریلیک همانند ورقه های پلی کربنات دارای قابلیت های فیزیکی و شیمیایی قابل توجه ای هستند.
  5. سقف نورگیر پلی کربنات در کرج دارای امکاناتی چون بازشوهای مکانیکی بوده که نسبت به سقف های شیشه ای قدیمی بسیار در مزیت می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *