سقف حیاط خلوت در ساری
سقف حیاط خلوت در ساری
ژوئن 9, 2020
سقف پاسیو در بیرجند
سقف پاسیو در بیرجند
ژوئن 12, 2020

سقف پلی کربنات در تهران با تخفیف ویژه ای به شما مشتریان عزیز ارائه شده که ساخت و راه اندازی آن بر اساس استانداردهای لازم می باشد. مجموعه جهان نورگیر برای سقف پلی کربنات در تهران تخفیفی ویژه برای شما مشترین عزیز در نظر گرفته که این تخفیف شامل کلیه محصولات ما اعم از سقف نورگیر، سقف حیاط خلوت و سقف پاسیو می باشد. نورگیرها برای دریافت کامل نور در انواع سایزها طراحی شده اند. مجموعه ما این نورگیرها را با آب نبدی کامل به شما عرضه کرده و در هنگام باران و عوامل جوی دیگر از خود مقاومت خوبی نشان می دهند.

سقف پلی کربنات این قابلیت را دارد تا نور خورشید را با شفافیت بالا دریافت کرده و چند برابر شیشه اثرات مخرب آن را دفع کند. با پیشرفت صنعت ساختمان سازی  و معماری نوین استفاده از انواع نورگیرهای سقفی برای فضای پاسیو یا حیاط خلوت شما می تواند یکی از نکات قابل توجه در دکوراسیون داخلی منزل شما به حساب بیاید. سقف نورگیرهم می تواند به صورت سازه های از پیش ساخته شده مورد کاربری قرار گیرد و هم می تواند بر اساس طرح درخواستی شما اجرا شود. یکی از عوامل مهم در قیمت سقف پلی کربنات همین طرح انتخابی از سوی شما مشتریان است. تیم ما همچنین به شما عزیزان مشاوره رایگان می دهد و برای ساخت آن باید از محل مربوطه بازرسی کند تا ابعاد سقف شما مشخص شود.

ضمانت نامه استاندارد نورگیرها

از انواع پوشش ها برای اجرای سقف پلی کربنات در تهران استفاه می کنند. در صنعت ساختمان سازی و معماری داخلی خانه معمولا از دو پوشش برای اجرا و راه اندازی سقف پلی کربنات در تهران استفاده می کنند. این پوشش ها نسبت به پوشش های قدیمی که بیشتر از شیشه بودند، دارای مزیت بوده و یکی از نکات قابل توجه آن ها وزن سبکی است که آن ها دارند. از سقف پلی کربنات در تهران علاوه بر فضای حیاط خلوت برای مکان های زیر استفاده می کنند:

  1. گلخانه ها وید مراکز تجاری
  2. 2.       پارکینگ ها، استخر و سالن های ورزشی

بیشترین پوششی که در راه اندازی سقف پلی کربنات از آن استفاده می کنند، پلی کربنات بوده که در آن از ورق های شفاف پلی کربنات جهت نورگیری استفاده می شود. این ورق ها رنگی هستند که در صنایع مختلف دارای کاربردهای زیادی هستند. پوشش دیگری که برای اجرای سقف نورگیر از آن استفاده می کنند، حبابی نورگیر می باشد. در این پوشش از ورق های اکریلیک با مقاومت بالا استفاده شده که دارای قابلیت های فیزیکی و شیمیایی قابل توجه ای هستند. از پایه های فایبرگلاس نیز در این پوشش استفاده شده که باعث دوام بالای آن ها شده و وزن سقف را به خوبی مهار می کنند.

به نورگیر های حبابی، نورگیر های کوپل نیز می گویند که بیشتر در صنعت از این نام استفاده می شود. نورگیر های حبابی در انواع شکل های هندسی در انواع سایزها قابل اجرا و راه اندازی هستند. این اشکال می توانند در انواع مختلف طراحی شوند که به هندسه حباب های آن ها بستگی دارد این شکل ها شامل مربع، مستطیل، کمانی، مخروطی و گنبدی می باشد. به این نورگیرها نورگیر های حبابی می گویند برای این که به صورت حباب های یکدست در بالادست سقف باعث انعکاس کامل نور خورشید شده و آن را به صورت کامل دریافت می کند. این نورگیرهای سقفی ارائه شده توسط مجموعه جهان نورگیر دارای ضمانت نامه استاندارد از سوی شرکت سازنده می باشد. مدت گارانتی این نورگیرها دوساله بوده که در این مدت می توانید از خدمات پس از فروش ما بهره ببرید.

کیفیت سقف پلی کربنات در تهران

  1. معمولا حباب هایی که در پوشش سقف پلی کربنات در تهران استفاده می کنند، تنوع رنگ بالایی درند و استفاده از رنگ های شاد برای آن ها می تواند در دکوراسیون داخلی نقش مهمی داشته باشد. مشتریان می توانند بر اساس سلیقه شخصی خود و میزان بهره وری از نورهای رنگی از این رنگ ها استفاده کنند.
  2. سقف پلی کربنات در تهران به عنوان عایق نیز محسوب می شوند و پنج برابر شیشه در دفع صدا موثر هستند. ساختار این سقف ها به صورت دوجداره می باشد و همین دوجداره بودن آن ها باعث شده است تا عایق مناسبی در برابر حرارت و صدا محسوب شوند.
  3. استفاده از ورق های اکریلیک در ساختار سقف باعث شده است تا رنگ و جلای آن ها در هنگام پولش کردن دوبره به حالت اولیه بر گردد. ورق های اکریلیک همانند ورقه های پلی کربنات دارای قابلیت های فیزیکی و شیمیایی قابل توجه ای هستند.
  4. ورق های پلی کربنات استفاده شده برای پوشش سقف نورگیر مقاومت ضربه ای بالایی دارند و می توانند حدود 250 برابر شیشه از خود استحکام نشان دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *