سقف پاسیو

سقف پاسیو یکی از محصولات اصلی جهان نورگیر می باشد که با درجه کیفی بالایی به مشتریان ارائه می شود. براساس سلیقه مورد نظر مشتریان انواع نورگیرهای سقفی در طرح های مختلف تولید می شوند. استفاده از سقف پاسیو در رنگ های مختلف یکی از موارد مهم در دکوراسیون داخلی منازل می باشد. سقف پاسیو با شفافیت بالایی نور خورشید را دریافت می کند که باعث ایجاد چشم اندازی زیبایی در فضای زیرین سقف می شود. علاوه بر بحث نورگیری این سقوف مانع از ورود گرد و غبار به داخل خانه می شوند. محصولات جهان نورگیر با آب بندی کامل به مشتریان عزیز ارائه می شود. همین ویژگی باعث شد تا عایق مناسبی برای حرارت و صدا به حساب بیاید. سقف پاسیو با انواع پوشش ها قابل راه اندازی می باشد. این پوشش شامل پلی کربنات و حبابی نورگیر می باشد که با کیفیت بالایی اجرا می شوند.

مشاوره رایگان 09121261792

ژوئن 16, 2020
سقف حیاط خلوت در رفسنجان

سقف حیاط خلوت در رفسنجان

قیمت سقف حیاط خلوت در رفسنجان با تخفیف ویژه به شما مشتریان عزیز عرضه می کنیم. این تخفیف شامل کلیه محصولات ما اعم از سقف نورگیر، سقف پاسیو، سقف پلی کربنات و سقف پاسیو است که مفتخر هستیم تا به شما عزیزان در این زمینه یاری برسانیم. برای دریافت نور خورشید در قدیم از سقف های شیشه ای استفاده می شد ولی امروزه از انواع نورگیرهای سقفی مانند سقف حیاط خلوت در رفسنجان استفاده می کنند. با گذشت زمان و پیشرفته شدن صنعت ساخت استفاده از نورگیرهای سقفی مانند حیاط خلوت برای فضای پاسیو، نمای خارجی و دکوراسیون داخلی منازل دستخوش تغییر شدند و باعث مدرنیته شدن نمای بیرونی ساختمان ها گردید. مزیت نورگیر های جهان نورگیر این است که انواع نورگیرهای سقفی را با آب بندی کامل می توانید دریافت کنید. معماری آتریوم که در دکوراسیون داخلی ساختمان ها از موارد مهم محسوب می شود، با نصب انواع نورگیرهای […]
ژوئن 15, 2020
سقف نورگیر در سمنان

سقف نورگیر در سمنان

یکی از پوشش هایی که برای نورگیرها اجرا شده، پوشش حبابی با استفاده از ورق های اکریلیک می باشد. این ورق ها دارای قابلیت هایی از جمله ضربه پذیری بالا و ثبات رنگ دارند و با گذشت زمان دچار فرسودگی نمی شوند. پوشش دیگری که برای اجرای سقف نورگیر از آن استفاده می کنند، پلی کربنات می باشد. در این پوشش از ورق های پلی کربنات در اندازه های مختلف استفاده می کنند. نورگیر ها در انواع شکل ها در انواع اجرا و راه اندازی می شوند که این اشکال بر اساس استاندارد های جهانی می باشد. هر ساختمانی با توجه به نوع کاربری که دارد، می تواند مکان های مختلفی جهت نورگیری باشد، به همین دلیل تنوع مدل ها در نورگیرهای سقفی بالا می باشد.