قانون پوشاندن سقف حیاط خلوت
قانون پوشاندن سقف حیاط خلوت
ژوئن 8, 2020
سقف حیاط خلوت در خرم آباد
سقف حیاط خلوت در خرم آباد
ژوئن 9, 2020
سقف پاسیو طبقه اول

سقف پاسیو طبقه اول برای طبقات همکف ساختمان ها طراحی شده که با تخفیف ویژه ای توسط مجموعه جهان نورگیر به شا عزیزان ارائه می شود. جهان نورگیر این تخفیف را برای کلیه محصولات خود اعم از سقف پاسیو طبقه اول، سقف حیاط خلوت و سقف نورگیر قرار داده و سعی کرده است که انواع نورگیرهای سقفی را در ابعاد مختلف با استانداردهای لازم تولید کند. نورگیرها به گونه ای ساخته می شوند که می توانند نور خورشید را به صورت کامل وارد فضای زیرین سقف کنند.

دریافت نور توسط این سقف ها با شفافیت بالایی انجام شده که شما می توانید با الهام گرفتن از ترکیب نورهای رنگی فضایی دلنشین برای فضای زیرین سقف خود ایجاد کنید. با پیشرفت صنعت ساختمان سازی  و معماری نوین استفاده از سقف پاسیو برای فضای پاسیو شما می تواند یکی از نکات قابل توجه در دکوراسیون داخلی منزل شما به حساب بیاید. سقف پاسیو طبقه اول با آب بندی کامل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته و سعی شده است که با تمامی فناوری های روز دنیا جهت آب بندی آن ها استفاده شود.

یکی از عوامل مهم در قیمت سقف پاسیو همین طرح انتخابی از سوی شما مشتریان است. تیم ما همچنین به شما عزیزان مشاوره رایگان می دهد و برای ساخت آن باید از محل مربوطه بازرسی کند تا ابعاد سقف شما مشخص شود. در مجموعه نورگیر جهان نورگیر محصولات شامل تخفیف ویژه ای هستند و دارای ضمانت دو ساله از سوی شرکت سازنده می باشند.

سقف پاسیو طبقه اول با کیفیت بالا

معمولا از پوشش های مختلفی برای اجرای سقف پاسیو طیبقه اول استفاده می کنند. پوشش پلی کربنات و حبابی نورگیر از جمله این پوشش ها بوده که در صنایع مختلف دارای کاربردهای زیاید هستند. از این نورگیر ها علاوه بر تامین نور فضای پاسیو برای نورگیری مکان های زیر نیز استفاده می کنند:

  1. وید مراکز تجاری
  2. گلخانه ها
  3. استخر
  4. پارکینگ ها

ورق های پلی کربنات با رنگ های مختلفی با وزن پایین برای اجرای انواع نورگیرها مورد استفاده قرار می گیرند. ورق های پلی کربنات استفاده شده در پوشش سقف پاسیو طبقه اول قابلیت های فیزیکی و شیمیایی مختلفی داشته و از آن ها در صنعت استفاده های زیادی می شود. پوشش دیگری که برای اجرای انواع نورگیرها از آن استفاده می کنند، حبابی نورگیر بوده که وزن پایینی نسبت به سقف های شیشه ای قدیمی داشته و از مزیت های ویژه آن ها می باشد. در این پوشش از ورق های اکرلیک و پایه فایبر گلاس برای ایجاد استحکام کافی بهره می گیرند.

شکل های مختلفی برای سازه های آماده نورگیرهای حبابی در انواع شکل های هندسی در نظر می گیرند که شما عزیزان می توانید بر اساس سلیقه شخصی خود از آن ها بهره ببرید. هر ساختمانی با توجه به نوع کاربردی که دارد دارای فضاهای خاصی جهت نورگیری می باشد برای همین تنوع اشکالی که برای سازه های نورگیرها در نظر می گیرند، زیاد است. استفاده از این پوشش برای آن ها مناسب می باشد. با توجه به نوع کاربری شکل هایی که برای سقف حیاط خلوت در نظر می گیرند، می تواند متفاوت باشد. این شکل ها شامل مربع، مستطیل، کمانی، مخروطی و گنبدی می باشد. برای این که به صورت حباب های یکدست در بالادست سقف باعث انعکاس کامل نور خورشید شده و آن را به صورت کامل دریافت می کند.

مزیت های ویژه نورگیرهای سقفی

سقف پاسیو طبقه اول ارائه شده توسط مجموعه جهان نورگیر دارای مزیت های ویژه ای از نر ساخت بوده که همین باعث شده است تا این نورگیرها دوام بالایی داشته و مشتریان بتوانند برای کلیه فصل های سال از آن ها استفاده کنند. این نورگیرها دارای مزیت های زیر می باشند:

  1. سقف پاسیو برای طبقات همکف منزل شما به عنوان عایق مناسبی در برابر حرارت و صدا محسوب شده و این قابلیت را دارند تا پنج برابر شیشه صداهای مزاحم را دفع کنند. با توجه به این که این نورگیرها به عنوان عایق مناسبی محسوب شده اند، سازندگان معمولا این نورگیرها را به صورت دو جداره نیز تولید می کنند
  2. استفاده از انواع ورق های اکریلیک در هنگام راه اندازی سقف پاسیو طبقه اول باعث شده است تا رنگ و جلای آن ها در هنگام پولش کردن دوباره به حالت اولیه باز می گردد. ورق های اکریلیک همانند ورقه های پلی کربنات دارای قابلیت های فیزیکی و شیمیایی قابل توجه ای هستند.
  3. این سقف ها به دلیل استفاده از ورق های پلی کربنات دارای وزن سبکی هستند  که از مهم ترین ویژگی های سقف حیاط خلوت به شما می رود.
  4. ورق های پلی کربنات استفاده شده برای پوشش سقف پاسیو مقاومت ضربه ای بالایی دارند و می توانند حدود 250 برابر شیشه از خود استحکام نشان دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *