سقف پاسیو در افسریه
سقف پاسیو در افسریه
دسامبر 30, 2020
سقف حیاط خلوت در نوبنیاد
سقف حیاط خلوت در نوبنیاد
ژانویه 4, 2021

سقف پاسیو در پیروزی

سقف پاسیو در پیروزی

مقدمه

سقف پاسیو در پیروزی ، پاسیو به معنای نورگیر می باشد. پاسیو در واقع فضایی در منزل است که در طول روز این قابلیت را دارد که نور بیرون را به درون منزل منتقل نماید و سبب روشن شدن فضای داخلی منزل توسط نور طبیعی خورشید شود. در حال حاضر پاسیو مکانی بسیار مناسب جهت برگزاری مهمانی ها و دورهمی های خانوادگی و دوستانه است. برای استفاده از فضای پاسیو خرید یک سقف مناسب بسیار حائز اهمیت است زیرا پاسیو همواره در معرض مشکلاتی همچونبارش باران و برف، گرد وغبار، نور آفتاب و… است، بنابراین توصیه می شود که هرچه سریعتر اقدام به خرید سقف پاسیو جهان نورگیر کنید تا بتوانید علاوه بر نورگیری شرایط بسیار خوب  وعالی برای دورهمی های خود فراهم نمایید. در ادامه قصد داریم در خصوص سقف پاسیو توضیحات جامع تری را ارائه دهیم:

انواع سقف های پاسیو

در حالت کلی سقف پاسیو دارای دو نوع مختلف می باشد. در نوع اول سقف ها از جنس ورق های پلی کربنات می باشند که مقاومتشان به مراتب بیشتر از شیشه بوده و به همین علت در شراط آب و هوایی و محیطی مختلف قابل استفاده هستند و به آسانی مورد آسیب قرار نخواهند گرفت.

نوع دیگر سقف های پاسیو سقف های حبابی هستند که این سقف ها هم از مقاومت بسیار بالایی برخوردار می باشند که این موضوع سبب می شود در مقابل آسیب های فیزیکی دوام آورند. علاوه بر آن عایق سرما گرما و صدا هم می باشند و به طور معمول قابلیت نوردهی بسیار زیادی را دارا می باشند. نکته ی قابل توجه آنکه سقف های حبابی تنوع رنگ و طرح زیادی دارند که هر فردی با هر سلیقه ای می تواند مدل مورد نظر خود را انتخاب نماید.

مشخصات سقف پاسیو در پیروزی

یک سقف پاسیو با کیفیت دارای یک سری ویژگی ها و مشخصاتی به شرح ذیل می باشد:

یک از مهم ترین مشخصات یک سقف پاسیو با کیفیت این است که دارای مقاومت بسیار بالایی می باشد. سقف پاسیو همواره در معرض تابش نور آفتاب و یا ریزش باران و برف است و مقاومت بالا سبب          می شود تا بتوان در شرایط آب و هوایی مختلف از سقف استفاده نمود. از دیگر ویژگی های سقف پاسیو تنوع رنگ طرح و شکل می باشد چرا که فرد ممکن است علاقه مند باشد تا طرح های متنوعی را برای پاسیوی خود خریداری نماید. علاوه بر آن سقف پاسیو باید به گونه ای باشد که هیچگونه خللی در نوردهی ایجاد ننماید و هواره نور مناسبی را برای پاسیو و منزل فراهم نماید.

خرید سقف پاسیو در پیروزی

در حال حاضر سقف های پاسیوی بسیار گوناگونی در بازار و فروشگاه های اینترنتی موجود می باشند که با مراجعه به آن ها می توانید به راحتی اقدام به خرید سقف مورد نظر نمایید. تنوع سقف های پاسیو بسیار زیاد می باشد و بهتر است که قبل از خرید شرایط آب و هوایی محل زندگی خود را در نظر داشته باشید تا بتوانید بهترین خرید را تجربه نمایید. در خصوص سقف پاسیو جهان نورگیر هم باید بگوییم که قیمت ها کاملا متوع می باشند و بستگی به نوع سقفی دارد که قصد خرید آن را دارید.

سقف های پاسو با پوشش ورق پلی کربنات جزو سقف های ارزان قیمت محسوب می شوند. سقف های حبابی به علت ظاهر یبایشان از قیمت بالاتری به نسبت سقف های پلی کربنات برخوردار می باشند. قبل از خرید سقف پاسیو حتما ویژگی ها و مشخصاتی را که مد نظر دارید مشخص نمایید و متناسب با آن ها سقف مورد نظر خود را خریداری نمایید. در صورتی که در خصوص انواع سقف ها اطلاعات کامل ندارید حتما از قبل با کارشناسان و مشاوران با تجربه در این حوزه صحبت کرده و از دانش و تجربه ی آن ها هره بگیرید. سقف پاسیو جهان نورگیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *