سقف پلی کربنات در تهران
سقف پلی کربنات در تهران
ژوئن 10, 2020
سقف نورگیر در بیرجند
سقف نورگیر در بیرجند
ژوئن 12, 2020
سقف پاسیو در بیرجند

سقف پاسیو در بیرجند به همراه تخفیف و کیفیت بالا به شما مشتریان عزیز عرضه می شود. این تخفیف شامل کلیه محصولات ما می باشد که محصولات ما شامل سقف نورگیر، سقف پاسیو در بیرجند، سقف پلی کربنات و سقف حیاط خلوت است. نورگیرهای سقفی نور خورشید را به طور کامل دریافت کرده و با شفافیت بالایی به فضای زیرین بازتاب می کنند. با پیشرفت صنعت ساختمان سازی استفاده از سقف پاسیو برای فضای حیاط خلوت می تواند یکی از نکات مهم در دکوراسیون داخلی به حساب بیاید.

مزیت نورگیر های سقفی جهان نورگیر این است که با آب بندی کامل به شما عزیزان ارائه یم شود. معماری آتریوم که در دکوراسیون داخلی منزل از نکات حائز اهمیت است، استفاده از سقف پاسیو در اندازه های مختلف می تواند بر زیبایی آن بیفزاید. تیم ما همچنین به شما عزیزان مشاوره رایگان می دهد و برای ساخت آن باید از محل مربوطه بازرسی کند تا ابعاد سقف شما مشخص شود. محصولات ما دارای ضمانت دو ساله از سوی شرکت سازنده هستند که مدت گارانتی آن دوسال می باشد که در این زمان می توانید از خدمات پس از فروش ما بهره ببرید.

نصب آسان سقف پاسیو در بیرجند

از انواع پوشش ها که شامل پلی کربنات و حبابی نورگیر می باشند، در اجرای سقف پاسیو در بیرجند استفاه می کنند. معولا استفاده از این دو پوشش به ساخت نورگیرهای سقفی محدود نمی شود و در قسمت های مختلف صنعت کاربرد زیادی دارند. از این نورگیرها برای تامین نور مکان هایی چون گلخانه ها، وید مراکز تجاری، پارکینگ ها و فضای حیاط خلوت خانه ها استفاده می شود.

پوشش پلی کربنات با استفاده از انواع ورق های پلی کربنات اجرا و راه اندازی می شود. این ورق ها رنگی بوده که تنوع رنگ در آن ها بالا می باشد. این نورگیرها در شرایط مختلف آب و هوایی از خود مقاومت خوبی نشان می دهند. از قابلیت های مهم این ورق ها در پوشش سقف پاسیو در بیرجند، وزن سبک آن ها است که از این منظر نسبت به سقف های شیشه ای قدیمی بسیار در مزیت می باشند. پوشش دیگری که برای اجرای سقف نورگیر از آن استفاده می کنند، حبابی می باشد که در صنعت به نورگیرهای کوپل معروف است. در این پوشش از ورق های اکرلیک و پایه فایبر گلاس برای ایجاد استحکام کافی استفاده می کنند.

نورگیر های حبابی در انواع شکل ها در انواع سایزها اجرا و راه اندازی می شوند. شاید برای شما سوال شود که چرا تنوع شکل ها بالا است، در پاسخ باید بگوییم، هر ساختمانی با توجه به نوع کاربردی که دارد دارای فضاهای خاصی جهت نورگیری می باشد برای همین استفاده از این پوشش برای آن ها مناسب می باشد. با توجه به نوع کاربری شکل هایی که برای سقف پاسیو در نظر می گیرند، می تواند متفاوت باشد. این شکل ها شامل مربع، مستطیل، کمانی، مخروطی و گنبدی می باشد.

کیفیت مطلوب این نورگیرها

  1. تنوع رنگ و سایز در پوشش پلی کربنات سقف پاسیو در بیرجند بالا بوده که مشتریان می توانند بر اساس سلیقه شخصی خود و میزان بهره وری از نورهای رنگی از این رنگ ها استفاده کنند.
  2. این نورگیر ها به عنوان عایق نیز محسوب شده و پنج برابر شیشه در دفع صدا و حرارت موثر هستند.
  3. با توجه به این که سقف پاسیو در بیرجند عایق مناسبی محسوب می شود، به صورت دو جداره نیز ارائه شده که می توانند صدای محیط اطراف را به خوبی مهار کنند.
  4. استفاده از ورق های اکریلیک در ساختار سقف پاسیو باعث می شود تا رنگ و جلای آن ها در هنگام پولش کردن دوبره به حالت اولیه بر گردد. ورق های اکریلیک همانند ورقه های پلی کربنات دارای قابلیت های فیزیکی و شیمیایی قابل توجه ای هستند.
  5. این سقف ها به دلیل استفاده از ورق های پلی کربنات دارای وزن سبکی هستند  که از مهم ترین ویژگی های سقف حیاط خلوت به شما می رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *