سقف حیاط خلوت در پیروزی
سقف حیاط خلوت در پیروزی
دسامبر 30, 2020
سقف پاسیو در پیروزی
سقف پاسیو در پیروزی
دسامبر 30, 2020

سقف پاسیو در افسریه

سقف پاسیو در افسریه

مقدمه

سقف پاسیو در افسریه یکی از نکات بسیار مهمی در خصوص پاسیو پوشش ان است چرا که بدون وجود یک سقف عملا بهره برداری از این فضا امکانپذیر نمی باشد. در ادامه قصد داریم در خصوص پوشش سقف پاسیو بیشتر صحبت نماییم:

پوشش سقف پاسیو

همانطور که گفتیم پاسیو بدون وجود یک سقف کارایی لازم را نداشته و بلا استفاده است و به همین دلیل تهیه ی یک پوشش مناسب برای آن بسیار حائز اهمیت است. امروزه از مصالح مدرنی جهت ساخت     می نمایند که هرکدام ویژگی ها و مشخصات منحصر به فرد خود را دارا   می باشد.

پلی کربنات ماده ای است که از آن در ساخت سقف برای پاسیو به وفور استفاده می نمایند. سقف های پلی کربنات از تنوع رنگ بسیار بالایی برخوردار می باشند. علاوه بر جنبه ی زیبایی مقاومت بسیار خوبی در مقابل آسیب ها و صدمات فیزیکی دارا می باشند. سقف های پلی کربنات در زمره ی سقف های ارزان قیمت قرار می گیرند.

فایبرگلاس هم ماده ی دیگری می باشد که از آن در ساخت سقف پاسیو استفاده می کنند. فایبرگلاس کامپوزیتی از الیاف شیشه با مواد پلیمری است که از پشم شیشه به عنوان ماده ی تقویت کننده و از مواد پلیمری به عنوان مواد زمینه استفاده می شود. پوشش سقف پاسیو از جنس ورق های فایبرگلاس ارزان قیمت و کاملا مقرون به صرفه می باشد. سقف های فایبرگلاس از گوناگونی رنگ های بسیاری برخوردار بوده و مطابق با تمامی سلیقه ها می باشند.

پوشش سقف پاسیو از جنس شیشه به طور معمول در منازل لوکس و معماری های کاملا مدرن دیده می شود. این سقف ها قابلیت نوردهی بسیار بالایی دارا می باشند و به همین علت استفاده از آن ها سبب می شود صرفه جویی قابل ملاحظه ای در مصرف انرژی صورت گیرد. این سقف ها به طور عمده گران قیمت تر از سقف های پلی کربنات و فایبرگلاس می باشند.

قیمت سقف پاسیو در افسریه

سقف های پاسیو در انواع و اقسام مختلفی هستند و به همین علت هنگامی که برای خرید سقف به      فروشگاه های اینترنتی مراجعه می کنید و یا حضورا برای خرید به بازار می روید با قیمت های متنوعی رو به رو می شوید که همگی حاکی از تنوع جنس سقف پاسیو می باشند. به طور کلی هر چقدر سقف در مقابل عوامل خارجی و شرایط جوی مقاوم تر باشد و کمتر مورد آسیب قرار گیرد از قیمت بالاتری هم برخوردار خواهد بود. نکته ی قابل توجه آنکه با خرید یک سقف با کیفیت می توانید تا مدت های بسیاری از آن استفاده نمایید و بدین ترتیب در هزینه های اقتصادی صرفه جویی می نمایید. به هنگام خرید یک سقف توجه داشته باشید که حتما سقف خریداری شده دارای گارانتی و ضمانت نامه ی معتبر باشد تا در صورت بروز هرگونه مشکلی در سقف بتوانید آن را تعویض نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *