سقف نورگیر در زاهدان
سقف نورگیر در زاهدان
می 27, 2020
قیمت سقف نورگیر حبابی
قیمت سقف نورگیر حبابی
می 30, 2020
سقف پاسیو در اسلامشهر

قیمت سقف پاسیو در اسلامشهر با کیفیت بالا ارائه شده که مشتریان می توانند برای پرداخت هزینه آن نیز به صورت اقساطی اقدام کنند. مشتریان باید قسمتی از هزینه را به صورت پیش پرداخت اولیه و مابقی هزینه را به صورت قسطهای ماهانه تقبل کنند. این نورگیرها قابلیت آن را دارند تا نور را با شفافیت بالایی دریافت می کند. این نورگیرها علاوه بر دریافت نور خورشید برای ایجاد سایبانی زیبا در فضای زیرین نقش مهمی دارند. با پیشرفت صنعت ساختمان سازی  و معماری نوین استفاده از سقف پاسیو در اسلامشهر برای فضای پاسیو یا حیات خلوت می تواند یکی از موارد مهم در دکوراسیون و معماری داخلی منزل شما به حساب بیاید. مزیت محصولات جهان نورگیر این است که این نورگیرها با آب بندی کامل به مشتریان عرضه می شود.

سقف پاسیو در اسلامشهر می تواند یا بر اساس سفارش شما طراحی شود که بر اساس سلیقه شخصی خود می توانید بهترین نورگیر را با ترکیب رنگ های زیبا انتخاب کنید یا می توانید از سازه های آماده این نورگیرها در انواع سایزها بهره ببرید. یکی از عوامل مهم در قیمت سقف پاسیو همین طرح انتخابی از سوی شما مشتریان است. تیم ما همچنین به شما عزیزان مشاوره رایگان می دهد و برای ساخت آن باید از محل مربوطه بازرسی کند تا ابعاد سقف شما مشخص شود.

تنوع پوشش سقف نورگیر جهان نورگیر

از انواع پوشش ها برای اجرای سقف پاسیو در اسلامشهر استفاده می کنند. برای اجرا و راه اندازی انواع نورگیرهای سقفی از انواع پوشش های پلی کربنات و حبابی نورگیر استفاده می کنند. معمولا این دو پوشش بیشترین استفاده را در اجرای پاسیو در اسلامشهر دارند. از این نورگیرها برای تامین نور مکان هایی چون گلخانه ها، وید مراکز تجاری، پارکینگ ها و فضای حیاط خلوت خانه ها استفاده می شود.

از حبابی نورگیر و پلی کربنات در انواع سایزها به صورت آماده استفاده می کنند. این ورق ها رنگی بوده که در صنعت دارای کاربردهای زیادی هستند. از قابلیت های مهم این ورق ها در پوشش سقف پاسیو در اسلامشهر، وزن پایین آن ها می باشد که دلیل آن استفاده از ورق های پلی کربنات و اکریلیک سبک در ساختار آن ها می باشد. از این نظر نورگیرهای امروزی نسبت به سقف های شیشه ای قدیمی در مزیت هستند. پوشش دیگری که برای اجرای سقف پاسیو از آن استفاده می کنند، حبابی می باشد.

در این پوشش از ورق های اکرلیک و پایه فایبر گلاس برای ایجاد استحکام کافی استفاده می کنند. نورگیر های حبابی در انواع شکل ها در انواع سایزها قابل اجرا هستند و سعی شده است که برای آن ها از رنگ های زیبایی برای تاثیر در دکوراسیون داخلی استفاده کنند. شاید برای شما مشتریان سوال شود که چرا تنوع شکل ها زیاد است، در پاسخ باید بگوییم، هر ساختمانی با توجه به نوع کاربردی که دارد دارای فضاهای خاصی جهت نورگیری می باشد برای همین استفاده از این پوشش برای آن ها مناسب می باشد. با توجه به نوع کاربری شکل هایی که برای سقف پاسیو در نظر می گیرند، می تواند متفاوت باشد. این شکل ها شامل مربع، مستطیل، کمانی، مخروطی و گنبدی می باشد.

ویژگی های بی شمار سقف نورگیر در اسلامشهر

  1. تنوع رنگ در پوشش سقف پاسیو در اسلامشهر بالا می باشد و  مشتریان می توانند بر اساس سلیقه شخصی خود و میزان بهره وری از نور طبیعی از این ترکیب رنگ ها استفاده کنند.
  2. یکی از ویژگی های مهم این نورگیرها این است که عایق مناسبی در برابر حرارت و صدا به حساب می آیند.
  3. استفاده از ورق های اکریلیک در ساختار سقف باعث شده است تا رنگ و جلای آن ها در هنگام پولش کردن دوبره به حالت اولیه بر گردد. ورق های اکریلیک همانند ورقه های پلی کربنات دارای قابلیت های فیزیکی و شیمیایی قابل توجه ای هستند.
  4. این سقف ها به دلیل استفاده از ورق های پلی کربنات دارای وزن سبکی هستند  که از مهم ترین ویژگی های سقف حیاط خلوت به شما می رود.
  5. ورق های پلی کربنات استفاده شده در پوشش سقف پاسیو در اسلامشهر باعث شده است تا آن ها مقاومت ضربه ای بالایی داشته باشند و می توانند حدود 250 برابر شیشه از خود استحکام نشان دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *