سقف نورگیر در زنجان
سقف نورگیر در زنجان
می 20, 2020
سقف نورگیر در اردبیل
سقف نورگیر در اردبیل
می 23, 2020
سقف پاسیو در اردبیل

سقف پاسیو در اردبیل یکی از محصولات با کیفیت ما می باشد. جهان نورگیر برای کلیه محصولات خود تخفیفی ویژه در نظر گرفته است. محصولات ما به صورت قسطی نیز به شما عزیزان ارائه می شود. شما می توانید قسمتی از هزینه سقف پاسیو در اردبیل را به صورت پیش پرداخت اولیه تقبل کنید و مابقی هزینه را به صورت قسط های ماهانه پرداخت کنید. مفتخر هستیم تا به شما عزیزان خدمت رسانی بکنیم. مزیت ما سه دهه سابقه کاری ما در زمینه فروش انواع محصولات نورگیر می باشد.

مهم ترین قابلیتی که این نورگیرها برای منزل شما یا حیاط خلوت خانه شما ایجاد می کند، دریافت کامل نورخورشید با شفافیت بالا می باشد. شما می توانید با استفاده از نورگیرهای رنگی نور خورشید را با ترکیب رنگ زیبایی وارد خانه خود کنید. با پیشرفت صنعت ساختمان سازی و معماری نوین استفاده از سقف پاسیو در اردبیل برای فضای پاسیو شما می تواند یکی از نکات قابل توجه در دکوراسیون داخلی منزل شما به حساب بیاید. مزیت نورگیر های سقفی جهان نورگیر این است که با آب بندی کامل در اختیار شما مشتریان عزیز قرار می گیرد.

سقف پاسیو در اردبیل می تواند بر اساس سفارش شما طراحی شود و یا می توانید از سازه های از پیش ساخته شده این سقوف استفاده کنید. یکی از عواملی که در قیمت نورگیرهای سقفی مهم است، نوع طرح انتخابی از سوی شما مشتریان عزیز می باشد. تیم ما همچنین به شما عزیزان مشاوره رایگان می دهد و برای ساخت آن باید از محل مربوطه بازرسی کند تا ابعاد سقف شما مشخص شود.

مزیت های سقف پاسیو در اردبیل

معمولا از پوشش های مختلفی برای راه اندازی سقف پاسیو در اردبیل استفاده می کنند. این پوشش های استفاده شده در اجرای سقف پرکاربردترین نوع موارد در صنعت ساختمان سازی به شمار می رود. معولا دو پوشش پلی کربنات و حبابی نورگیر بیشترین کاربرد را در این زمینه دارند. استفاده از این پوشش ها برای راه اندازی سقف نورگیر برای مکان هایی چون گلخانه ها و وید مراکز تجاری بسیار مناسب می باشد.

در اجرای پوشش پلی کربنات از انواع مختلف ورق های پلی کربنات در راه اندازی نورگیرهای سقفی استفاده می شود. این ورق ها رنگی بوده که در صنعت دارای کاربردهای زیادی هستند. تنوع رنگ در ورق های پلی کربنات بالا بوده و بسیتر سبک می باشند. به دلیل وزن پایینی که دارند، در صنایع مختلف از آن ها استفاده می شود. با وجود وزن کم دارای مقاومت بالایی می باشند و ضربه پذیری بالایی دارند.

پوشش دیگری که برای اجرای سقف پاسیو در اردبیل از آن استفاده می کنند، حبابی می باشد. در این پوشش از ورق های اکرلیک و پایه فایبر گلاس برای ایجاد استحکام کافی استفاده می کنند. در صنعت این نورگیرها به نورگیرهای کوپل نیز معروف می باشند. نورگیر های حبابی در انواع شکل ها در انواع سایزها اجرا و راه اندازی می شوند. این اشکال بر اساس استاندارد های جهانی می باشد. با توجه به نوع کاربری شکل هایی که برای سقف حیاط خلوت در نظر می گیرند، می تواند متفاوت باشد. این شکل ها شامل مربع، مستطیل، کمانی، مخروطی و گنبدی می باشد.

کاربری انواع نورگیرها

  1. یکی از قابلیت های ویژه سقف پاسیو در اردبیل این است که در دفع حرارت اضافی از طرف بیرون و صداهای مزاحم عایق بسیار مناسبی هستند.
  2. سقف پاسیو ارائه شده توسط جهان نورگیر این قابلیت را دارد تا در برابر انواع اشعه خطرناک فرابنفش مقاومت خوبی از خود نشان می دهد، دلیل آن این است که این سقف ها به صورت چند جداره ارائه می شوند.
  3. استفاده از ورق های اکریلیک در ساختار سقف باعث شده است تا رنگ و جلای آن ها در هنگام پولش کردن دوبره به حالت اولیه بر گردد. ورق های اکریلیک همانند ورقه های پلی کربنات دارای قابلیت های فیزیکی و شیمیایی قابل توجه ای هستند.
  4. این سقف ها به دلیل استفاده از ورق های پلی کربنات دارای وزن سبکی هستند  که از مهم ترین ویژگی های سقف حیاط خلوت به شما می رود.
  5. ورق های پلی کربنات استفاده شده برای پوشش سقف نورگیر مقاومت ضربه ای بالایی دارند و می توانند حدود 250 برابر شیشه از خود استحکام نشان دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *