سقف نورگیر در بندرعباس
سقف نورگیر در بندرعباس
می 23, 2020
سقف نورگیر در زاهدان
سقف نورگیر در زاهدان
می 27, 2020
سقف پاسیو در اراک

قیمت سقف پاسیو در اراک با تخفیف ویژه ای به شما  مشتریان عزیز ارائه می شود. برای خرید محصولات جهان نورگیر می توانید به صورت اقساطی هم هزینه آن را پرداخت کنید. این تخفیف شامل کلیه محصولات ما می باشد. محصولات جهان نورگیر شامل، سقف نورگیر، سقف پاسیو، سقف حیاط خلوت و سقف پلی کربنات در انواع طرح ها و اندازه ها می باشد. معمولا برای دریافت کامل نور خورشید از انواع نورگیرها استفاده می کنند. مزیت این نورگیرها به این صورت است که نور را با شفافیت بسیار بالایی به طور کامل وارد فضای زیرین فضای پاسیو می کنند.

با پیشرفت صنعت ساختمان سازی  و معماری نوین استفاده از سقف پاسیو در اراک برای فضای پاسیو شما می تواند یکی از نکات قابل توجه در دکوراسیون داخلی منزل شما به حساب بیاید. این نورگیرها معمولا با آب بندی کامل به شما مشتریان عزیز ارائه می شود. سقف پاسیو در اراک می تواند بر اساس سفارش شما طراحی شود و یا می توانید از سازه های از پیش ساخته شده این سقوف استفاده کنید. تیم ما همچنین به شما عزیزان مشاوره رایگان می دهد و برای ساخت آن باید از محل مربوطه بازرسی کند تا ابعاد سقف شما مشخص شود. در مجموعه نورگیر جهان نورگیر محصولات شامل تخفیف ویژه ای هستند و دارای ضمانت دو ساله از سوی شرکت سازنده می باشند.

کیفیت بالای سقف پاسیو در اراک

از انواع پوشش ها برای اجرای سقف پاسیو در اراک استفاه می کنند. در راه اندازی سقف پاسیو از پوشش های پلی کربنات و حبابی نورگیر استفاده می کنند. هر کدام از این پوشش ها دارای قابلیت های مهمی در ساخت می باشند. استفاده از ورق های پلی کربنات و حبابی نورگیر در اجرای سقف پاسیو باعث شده است که وزن این نورگیرها پایین باشد و باعث سهولت در اجرا و نصب آن ها شده است. از این نورگیرها برای تامین نور مکان هایی چون گلخانه ها، وید مراکز تجاری، پارکینگ ها و فضای حیاط خلوت خانه ها استفاده می شود.

ورق های پلی کربنات و ورق های اکریلیک در انواع سایزها در صنعت مورد استفاده قرار می گیرند. پوشش دیگری که برای اجرای سقف نورگیر از آن استفاده می کنند، حبابی می باشد. در این پوشش از ورق های اکرلیک و پایه فایبر گلاس برای ایجاد استحکام کافی استفاده می کنند. به نورگیر های حبابی، نورگیر های کوپل نیز می گویند. نورگیر های حبابی در انواع شکل ها در انواع سایزها اجرا و راه اندازی می شوند. این اشکال بر اساس استاندارد های جهانی می باشد.

کیفیت پوشش سقف نورگیر

  1. تنوع رنگ در پوشش سقف پاسیو در اراک زیاد می باشد و  مشتریان می توانند بر اساس سلیقه شخصی خود و میزان بهره وری از نورهای رنگی از این رنگ ها استفاده کنند.
  2. این نورگیرها عایق مناسب حرارت و صدا محسوب می شوند. این نورگیرها پنج برابر شیشه در دفع صداهای آلوده کننده موثر می باشند.
  3. با توجه به خاصیت عایق بودن سقف این نورگیرها به صورت دو جداره نیز ارائه می شوند که می توانند صدای محیط اطراف را به خوبی مهار کنند.
  4. استفاده از ورق های اکریلیک در ساختار سقف باعث شده است تا رنگ و جلای آن ها در هنگام پولش کردن دوبره به حالت اولیه بر گردد. ورق های اکریلیک همانند ورقه های پلی کربنات دارای قابلیت های فیزیکی و شیمیایی قابل توجه ای هستند.
  5. این سقف ها به دلیل استفاده از ورق های پلی کربنات دارای وزن سبکی هستند  که از مهم ترین ویژگی های سقف حیاط خلوت به شما می رود.
  6. ورق های پلی کربنات استفاده شده برای پوشش سقف پاسیو دارای مقاومت بالایی در برابر ضربه هستند. مقاومت ضربه ای ورق های پلی کربنات حدود 250 برابر شیشه می باشد.
  7. یکی دیگر از قابلیت های این نورگیرها آن است که می توانند اثر مخرب امواج ماورابنفش مانند نورهای مرئی را به خوبی دفع کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *