سقف حیاط خلوت آب بند
سقف حیاط خلوت آب بند
دسامبر 24, 2020
قیمت سقف پاسیو آب بند
قیمت سقف پاسیو آب بند
دسامبر 24, 2020

سقف پاسیو آب بند

سقف پاسیو آب بند

سقف پاسیو آب بند ، راهکاری است که به شما امکان می دهد با خیالی راحت، از نوری که به صورت غیر مستقیم به منزل وارد می شود، استفاده کنید. متاسفانه یکی از مشکلاتی که در سقف های پاسیو خصوصا در فصل های پر بارش مانند پاییز، زمستان و بهار ممکن شما را با مشکلاتی مواجه کند، چکه کردن قطرات باران و برف از درزهای سقف پاسیو است. دردسرهایی که این مساله با خود به همراه دارد گاهی شما را از نصب سقف پاسیو دچار پشیمانی خواهد کرد. اما نباید نگران این مساله باشید؛ از آنجایی که هر مشکلی راه حلی دارد، می توان با استفاده از راهکارهایی که در این متن به آنها اشاره خواهیم کرد، از بروز این مشکل جلوگیری کنید.

سقف پاسیو آب بند، به شما کمک می کند تا از مزایایی که این نوع سقف پاسیو در اختیار شما قرار می دهد به نحو احسن استفاده کرده و بتوانید محل زندگی خود را به جایی سرشار از آرامش تبدیل کنید.

مزایای سقف پاسیو آب بند

شاخص ترین و مهم ترین مزیتی که استفاده از سقف پاسیو آب بند برای شما به همراه خواهد داشت، جلوگیری از ورود قطرات باران  و برف در فصول پر بارش سال است. این مورد علاوه بر آنکه می توان ظاهر و جلوه نازیبایی را در پاسیو شما ایجاد کند و باعث کثیف شدن آن شود، ممکن است برای وسایلی که داخل پاسیو قرار داده اید نیز مشکلاتی ایجاد کند.

بنابراین اگر قصد دارید برای پاسیو منزل و یا محل کار خود، سقف قرار دهید سعی کنید به آب بند بودن آن دقت داشته باشید تا مانع از بروز این مشکل داخل منزل شوید؛ بهترین راه حل برای هر مشکل، پیشگیری از آن است.

راهکارهای آب بندی سقف پاسیو

برای آنکه بتوانید سقف پاسیو منزل یا محل کار خود  را به بهترین شکل ممکن آب بند کنید و مانع از ورود آب به داخل پاسیو شوید، دو راه پیش روی شما وجود دارد که در ادامه در مورد این دو راهکار نکاتی را به شما ارائه خواهیم کرد.

یکی از بهترین راه هایی که می تواند مانع از ورود آب به داخل پاسیو شود، استفاده از سقف پلی کربنات برای ساخت سقف پاسیو آب بند است. زمانی که از ورقه های پلی کربنات برای سقف پاسیو استفاده می شود، عملیات آب بندی به کمک چسب و زهوارهای مخصوص این ورقه ها صورت می گیرد. با این ترفند و راهکار، ورود قطرات آب باران و برف به داخل پاسیو عملی غیر ممکن خواهد شد.

از دیگر روش هایی که می تواند سقف پاسیو آب بند را در اختیار شما قرار دهد، استفاده از نور گیر حبابی است. در نورگیرهای حبابی، آب بند شدن سقف توسط ایزوگام انجام می گیرد و این مورد نیز می تواند به خوبی مانع از ورود آب به محوطه زیر سقف شود.

یک نکته مهم

نکته مهمی که باید در استفاده از نورگیر حبابی و سقف های پلی کربنات به آن توجه کرد، بحث آب بندی مجدد این سقف هاست. همانند بسیاری از متریال هایی که برای پوشاندن سقف استفاده می شود، سقف های آب بند نیز بعد از چندین سال باید مجددا تحت عملیات آب بندی قرار گیرند تا سقف بتواند به مانند گذشته در برابر ورود آب باران به داخل نفوذناپذیر شود. نکته مهم دیگری که باید به آن توجه کرد، رعایت تمام نکات در انجام آب بندی است. اگر این مرحله به درستی انجام نشود، مشکل هنوز به جای خود باقی است و بقیه نقاطی که در آنها آب بند شدن سقف صورت گرفته نیز با مشکل مواجه خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *