قیمت سقف نورگیر حبابی در تهران
قیمت سقف نورگیر حبابی در تهران
می 30, 2020
قانون پوشاندن سقف حیاط خلوت
قانون پوشاندن سقف حیاط خلوت
ژوئن 8, 2020
سقف نورگیر در شهریار

قیمت سقف نورگیر در شهریار با استفاده از فاکتورهای مهمی تعیین می شوند. این فاکتورها که در کیفیت دهی به سقف ها موثر هستند، عبارت اند از:

  1. نوع سازه استفاده شده برای ساخت
  2. نوع طرحی که برای سقف نورگیر استفاده می کنند.

 معمولا برای دریافت کامل نور خورشید از انواع نورگیرهای رنگی در انواع سایزها استفاده می کنند. نورگیرها قابلیت آن را دارند تا نور را به صورت کامل برای فضای زرین دریافت کنند. یکی از مزیت های این نورگیرها آن است که نور را با شفافیت بالایی دریافت می کنند. مزیت نورگیر های سقفی جهان نورگیر این است که با آب بندی کامل در اختیار شما مشتریان عزیز قرار می گیرد. معماری آتریوم که در دکوراسیون داخلی منزل از نکات حائز اهمیت است، استفاده از سقف نورگیر در شهریار می تواند در این فضا از خود نقش مهمی داشته باشد.

سقف نورگیر می تواند بر اساس سفارش شما طراحی شود و یا می تواند به صورت سازه های آماده مورد استفاده قرار بگیرد. یکی از عوامل مهم در قیمت این نورگیرها همین طرح انتخابی از سوی شما مشتریان است. تیم ما همچنین به شما عزیزان مشاوره رایگان می دهد و برای ساخت آن باید از محل مربوطه بازرسی کند تا ابعاد سقف شما مشخص شود. در مجموعه نورگیر جهان نورگیر محصولات شامل تخفیف ویژه ای هستند و دارای ضمانت دو ساله از سوی شرکت سازنده می باشند. مزیت ما سه دهه سابقه کاری ارزشمند در زمینه فروش این محصولات نورگیر می باشد.

انواع پوشش سقف نورگیر در شهریار

از انواع پوشش ها مانند پلی کربنات و حبابی نورگیر برای اجرای سقف نورگیر در شهریار استفاده می کنند که دارای وزن سبکی هستند.  معولا این دو پوشش بیشترین کاربرد را در این زمینه دارند و در صنعت ساختمان سازی دارای قابلیت های ویژه ای هستند. از این نورگیرها برای تامین نور مکان هایی چون گلخانه ها، وید مراکز تجاری، پارکینگ ها و فضای حیاط خلوت خانه ها استفاده می شود.

در پوشش پلی کربنات از انواع وق های پلی کربنات در سایزهای مختلف برای اجرای سقوف استفاده می شود. این ورق ها رنگی بوده که در صنعت دارای کاربردهای زیادی هستند. از قابلیت های مهم این ورق ها در پوشش سقف نورگیر در شهریار، وزن پایین آن ها می باشد که مزیت ویژه آن ها نسبت به سقف های قدیمی مانند شیشه ای می باشد. در این پوشش از ورق های اکرلیک و پایه فایبر گلاس برای ایجاد استحکام کافی استفاده می کنند. به نورگیر های حبابی، نورگیر های کوپل نیز می گویند.

نورگیر های حبابی در انواع شکل ها در انواع سایزها اجرا و راه اندازی می شوند. این اشکال بر اساس استاندارد های جهانی می باشد. با توجه به نوع کاربری شکل هایی که برای سقف نورگیر در نظر می گیرند، می تواند متفاوت باشد. این شکل ها شامل مربع، مستطیل، کمانی، مخروطی و گنبدی می باشد. به این نورگیرها نورگیر های حبابی می گویند برای این که به صورت حباب های یکدست در بالادست سقف باعث انعکاس کامل نور خورشید شده و آن را به صورت کامل دریافت می کند.

قیمت ارزان این نورگیرها

  1. تنوع رنگ در پوشش سقف نورگیر حبابی و پوشش پلی کربنات سقف نورگیر در شهریار زیاد می باشد و  مشتریان می توانند بر اساس نظر شخصی خود از این نورگیرهای رنگی در انواع سایزها استفاده کنند.  
  2. این نورگیر ها به عنوان عایق مناسبی در برابر حرارت و صدا محسوب می شوند و پنج برابر شیشه در دفع صدا موثر می باشند که ضربه پذیری بالایی دارند که 250 برابر شیشه در برابر ضربات مختلف از خود مقاومت نشان می دهند.
  3. با توجه به خاصیت عایق بودن سقف این نورگیرها به صورت دو جداره نیز ارائه می شوند که می توانند صدای محیط اطراف را به خوبی مهار کنند.
  4. استفاده از ورق های اکریلیک در ساختار سقف باعث شده است تا رنگ و جلای آن ها در هنگام پولش کردن دوبره به حالت اولیه بر گردد. ورق های اکریلیک همانند ورقه های پلی کربنات دارای قابلیت های فیزیکی و شیمیایی قابل توجه ای هستند.
  5. ورق های پلی کربنات استفاده شده برای پوشش سقف نورگیر مقاومت ضربه ای بالایی دارند و می توانند حدود 250 برابر شیشه از خود استحکام نشان دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *