سقف پلی کربنات در کرج
سقف پلی کربنات در کرج
ژوئن 14, 2020
سقف حیاط خلوت در رفسنجان
سقف حیاط خلوت در رفسنجان
ژوئن 16, 2020
سقف نورگیر در سمنان

قیمت سقف نورگیر در سمنان با تخفیف ویژه ای به شما مشتریان عزیز ارائه شده که شما عزیزان می توانید برای پرداخت هزینه نورگیرهای سقفی به صورت اقساطی اقدام کنید. این تخفیفی که جهان نورگیر در نظر گرفته است برای کلیه محصولاتش در نظر گرفته است. سقف نورگیر در سمنان نور را به صورت شفافی به فضای زیرین بازتاب کرده و برای ایجاد سایبانی زیبا برای فضای پاسیو از نکات قابل توجه می تواند باشد. سقف نورگیر نور را به صورت کامل دریافت کرده و در صرفه جویی انرژی بسیار موثر می باشد، به طوریکه این قابلت را دارد تا از 40 درصد از هدر رفت انرژی جلوگیری کند.

با پیشرفت صنعت ساخت و ساز استفاده از انواع نورگیرهای سقفی برای فضاهایی که به نور زیادی احتیاج دارند، می تواند در زیبایی نمای خارجی ساختمان بسیار تاثیر گذار باشد. سقف نورگیر و دیگر محصولات جهان نورگیر با آب بندی کامل به مشتریان عرضه می شود و مشتریان می توانند بدون داشتن هیچ دغدغه ای از این نورگیر ها به نحو احسن استفاده کنند. یکی از فاکتورهای مهم در تعیین قیمت نورگیرهای سقفی همین مدل انتخابی از سوی شما مشتریان می باشد. مجموعه جهان نورگیر این قابیلت را برای مشتریان به وجود آورده که بتوانند بر اساس سلیقه و نظر شخصی خود بهترین مدل برای سقف نورگیر را انتخاب کنند. تیم ما همچنین به شما عزیزان مشاوره رایگان می دهد و برای ساخت آن باید از محل مربوطه بازرسی کند تا ابعاد سقف شما مشخص شود.

سقف نورگیر در سمنان با دوام بالای ساخت

معمولا از پوشش هایی برای اجرای سقف نورگیر در سمنان استفاده می شود، که سبک باشند و در عین سبکی استحکام خوبی را برای اسکلت فلزی نورگیرها تامین کنند. برای ایحاد استحکام در سقف نورگیر در سمنان از پایه های فایبرگلاس استفاده شده که در برابر فشار زیادی بسیار مقاوم هستند و ضربه پذیری بالایی دارند. معولا دو پوشش پلی کربنات و حبابی نورگیر این قابلیت را برای نورگیرهای سقفی ایجاد می کنند. از این پوشش ها برای تامین نور مکان هایی چون گلخانه ها، وید مراکز تجاری، پارکینگ ها و فضای حیاط خلوت خانه ها استفاده می شود زیرا این مکان ها به نور زیادی احتیاج دارند و این پوشش ها نور را با کیفیت هرچه تمام تر انتقال می دهند.

یکی از پوشش هایی که برای نورگیرها اجرا شده، پوشش حبابی با استفاده از ورق های اکریلیک می باشد. این ورق ها دارای قابلیت هایی از جمله ضربه پذیری بالا و ثبات رنگ دارند و با گذشت زمان دچار فرسودگی نمی شوند. پوشش دیگری که برای اجرای سقف نورگیر از آن استفاده می کنند، پلی کربنات می باشد. در این پوشش از ورق های پلی کربنات در اندازه های مختلف استفاده می کنند. نورگیر ها در انواع شکل ها در انواع اجرا و راه اندازی می شوند که این اشکال بر اساس استاندارد های جهانی می باشد. هر ساختمانی با توجه به نوع کاربری که دارد، می تواند مکان های مختلفی جهت نورگیری باشد، به همین دلیل تنوع مدل ها در نورگیرهای سقفی بالا می باشد.

 قابلیت های زیاد این نورگیرها

  1. سقف نورگیر در سمنان در برابر اشعه یو وی به خوبی مقاومت کرده و اثر مخرب نور را به خوبی دفع می کند.
  2. سقف نورگیر در سمنان به عنوان عایق مناسبی در برابر حرارت و صدا محسوب شده و برای اسکلت بندی آن از جدارهای مختلفی استفاده می کنند.  
  3. استفاده از ورق های اکریلیک و ورق های پلی کربنات در ساختار نورگیرها باعث شده است تا رنگ و جلای آن ها در هنگام پولش کردن دوباره به حالت اولیه باز گردد. ورق های اکریلیک همانند ورقه های پلی کربنات دارای قابلیت های فیزیکی و شیمیایی قابل توجه ای هستند.
  4. این سقف ها به دلیل استفاده از ورق های پلی کربنات دارای وزن سبکی هستند  که از مهم ترین ویژگی های سقف حیاط خلوت به شما می رود.
  5. ورق های پلی کربنات استفاده شده برای پوشش سقف نورگیر مقاومت ضربه ای بالایی دارند و می توانند حدود 250 برابر شیشه از خود استحکام نشان دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *