سقف حیاط خلوت در یاسوج
سقف حیاط خلوت در یاسوج
می 19, 2020
سقف پاسیو در اردبیل
سقف پاسیو در اردبیل
می 22, 2020

سقف نورگیر در زنجان به صورت اقساطی به همراه کارت ضمانت نامه استاندارد به شما عزیزان فروخته می شود. مجموعه حدادماهر برای محصولات نورگیر تخفیفی ویژه برای مشتریان در نظر گرفته است. سقف نورگیر در زنجان نور را با شفافیت بالا وارد محیط خانه می کنند. استفاده از نورگیرها برای فضاهایی چون پاسیو و گلخانه ها می تواند نقطه قوتی در دریافت نور طبیعی خورشید باشد.

با پیشرفت صنعت ساختمان سازی و معماری نوین استفاده از سقف نورگیر می توانید بهترین گزینه برای دریافت فضای پاسیو خانه شما باشد. مزیت نورگیرهای سقفی حدادماهر این است که شما عزیزان می توانید با آب بندی کامل از این سقف ها استفاده کنید معماری آتریوم که در دکوراسیون داخلی منزل از نکات حائز اهمیت است، استفاده از سقف نورگیر می تواند در این فضا از خود نقش مهمی داشته باشد. سقف نورگیر در زنجان می تواند بر اساس سفارش شما طراحی شود و یا می توانید از سازه های از پیش ساخته شده این سقوف استفاده کنید.

معمولا از دو پوشش حبابی نورگیر و پلی کربنات در اجرای سقف نورگیر استفاده کرده و در صنعت از پرکاربردترین نوع پوشش ها به حساب می آیند. پوشش حبابی از ورق های اکریلیک و پایه فایبرگلاس تشکیل شده که دارای مقاومت بالایی داشته و ضربه پذیری بالایی دارند و با گذشت زمان سطوح آن ها دچار فرسایش نمی شوند. ورق های اکریلیک از قابلیت های فیزیکی و شیمیایی قابل توجه ای برخوردار هستند که دلیل آن استفاده از ورق های پلی کربنات و اکریلیک می باشد. به این نورگیرها، کوپل نیز می گویند.

سازه های نورگیر های کوپل می توانند به صورت سازه های از پیش ساخته شده در اختیار مشتریان قرار بگیرند. اشکالی که برای سازه های آن ها در نظر می گیرند در انواع شکل های هندسی می باشند که در دریافت نور خورشید به خوبی عمل می کنند. شاید برای شما مشتریان سوال شود که چرا تنوع شکل ها زیاد است، در پاسخ باید بگوییم، هر ساختمانی با توجه به نوع کاربردی که دارد دارای فضاهای خاصی جهت نورگیری می باشد برای همین استفاده از پوشش حبابی نورگیر برای سقف تاشو حیاط خلوت بسیار مناسب می باشد. با توجه به نوع کاربری شکل هایی که برای سقف حیاط خلوت در نظر می گیرند، می تواند متفاوت باشد.

  1. معمولا برای سازه های از پیش ساخته شده سقف نورگیر در زنجان از رنگ های مختلفی استفاده می کنند.
  2. این نورگیر ها در دفع صداهای اطراف بسیار مناسب می باشند و عایق مناسبی در برابر حرارت محسوب می شوند. علاوه بر دفع صدا به عنوان مانعی خوب در برابر حرارت اضافی عمل می کنند.
  3. این سقف ها از وزن پایینی برخوردار می باشند و  که از مهم ترین ویژگی های سقف تاشو حیاط خلوت به شما می رود.
  4. سطوح نورگیرهای سقفی در برابر انواع اشعه ماورابنفش مقاومت زیادی داشته و اثر بد آن ها را خنثی می کنند.
  5. ورق های پلی کربنات استفاده شده در پوشش پلی کربنات دارای شفافیت بالایی هستند و نور را به صورت کاملا شفافی وارد فضای زیرین سقف می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *