سقف پاسیو در اراک
سقف پاسیو در اراک
می 25, 2020
سقف پاسیو در اسلامشهر
سقف پاسیو در اسلامشهر
می 29, 2020

قیمت سقف نورگیر در زاهدان با تخفیف ویژه ای به شما مشتریان عزیز ارائه می شود. برای پرداخت هزینه سقف نورگیر در زاهدان می توانید به صورت قسطی اقدام کنید. به این صورت که قسمتی از هزینه را به صورت پیش پرداخت اولیه اقدام کنید و مابقی هزینه را به صورت قسط های ماهانه پرداخت کنید. معمولا برای دریافت کامل نور خورشید از این نورگیرهای سقفی استفاده می شود.

این نورگیر ها به صورت کامل نور خورشید را دریافت کرده و این قابلیت را دارند که با شفافیت بالایی نور را دریافت کرده و با ایجاد سایبانی زیبا در فضای زیرین سقف از آن ها بهره ببرید. با پیشرفت صنعت ساختمان سازی  و معماری نوین استفاده از سقف نورگیر برای فضای پاسیو شما می تواند یکی از نکات قابل توجه در دکوراسیون داخلی منزل شما به حساب بیاید. مزیت نورگیر های سقفی جهان نورگیر این است که با آب بندی کامل در اختیار شما مشتریان عزیز قرار می گیرد.

سقف نورگیر در زاهدان می تواند بر اساس سفارش شما طراحی شود و یا می توانید از سازه های از پیش ساخته شده این سقوف استفاده کنید. یکی دیگر از عواملی که در قیمت نورگیرهای سقفی مهم می باشد، نوع طرحی است که شما مشتریان عزیز بر اساس سلیقه شخصی خود انتخاب می کنید. تیم ما همچنین به شما عزیزان مشاوره رایگان می دهد و برای ساخت آن باید از محل مربوطه بازرسی کند تا ابعاد سقف شما مشخص شود.

دوام بالای پوشش های نورگیر

از انواع پوشش ها برای اجرای سقف نورگیر در زاهدان استفاده می کنند. معمولا دو پوشش حبابی نورگیر و پلی کربنات بیشترین استفاده را در راه اندازی انواع نورگیرهای سقفی دارند. از این نورگیرها برای تامین نور مکانهایی چون زیر استفاده می کنند:

  1. گلخانه ها
  2. وید مراکز تجاری ، پارکینگ ها 
  3. فضای حیاط خلوت خانه ها

در پوشش پلی کربنات از انواع وق های پلی کربنات استفاده شده که در سایزهای مختلف راه اندازی می شوند. این ورق ها رنگی بوده که در صنعت دارای کاربردهای زیادی هستند. پوشش دیگری که برای اجرای نورگیرهای سقفی از آن استفاده می کنند، حبابی اکریلیک می باشد. در این پوشش از ورق های اکرلیک و پایه فایبر گلاس برای ایجاد استحکام کافی استفاده می کنند. به نورگیر های حبابی، نورگیر های کوپل نیز می گویند. نورگیر های حبابی در انواع شکل ها در انواع سایزها اجرا و راه اندازی می شوند. سازه ها بر اساس انواع شکل های هندسی مختلف مانند مربع، مستطیل، دایره، کمانی و مخروطی می باشد.

این اشکال بر اساس استاندارد های جهانی هستند. شاید برای شما مشتریان سوال شود که چرا تنوع شکل ها زیاد است، در پاسخ باید بگوییم، هر ساختمانی با توجه به نوع کاربردی که دارد دارای فضاهای خاصی جهت نورگیری می باشد برای همین استفاده از این پوشش برای آن ها مناسب می باشد. با توجه به نوع کاربری شکل هایی که برای سقف نورگیر در نظر می گیرند، می تواند متفاوت باشد. این شکل ها شامل مربع، مستطیل، کمانی، مخروطی و گنبدی می باشد.

کیفیت پوشش نورگیرهای سقفی

  1. این نورگیر ها به عنوان عایق مناسب حرارت و صدا نیز محسوب می شوند و پنج برابر شیشه در دفع صدا موثر هستند و مقاومت ضربه ای آن ها حدود 250 برابر شیشه می باشد.
  2. با توجه به خاصیت عایق بودن سقف این نورگیرها به صورت دو جداره نیز ارائه می شوند که می توانند صدای محیط اطراف را به خوبی مهار کنند.
  3. استفاده از ورق های پلی کربنات در ساختار سقف نورگیر باعث شده است تا رنگ و جلای آن ها در هنگام پولش کردن دوبره به حالت اولیه بر گردد. ورق های اکریلیک همانند ورقه های پلی کربنات دارای قابلیت های فیزیکی و شیمیایی قابل توجه ای هستند.
  4. این سقف ها به دلیل استفاده از ورق های پلی کربنات دارای وزن سبکی هستند  که از مهم ترین ویژگی های سقف نورگیر در زاهدان به شما می رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *