سقف پاسیو در بیرجند
سقف پاسیو در بیرجند
ژوئن 12, 2020
سقف حیاط خلوت در ایلام
سقف حیاط خلوت در ایلام
ژوئن 13, 2020

سقف نورگیر در بیرجند از محصولات مجموعه جهان نورگیر می باشد که با کیفیت بالا و قیمت مناسب به فروش می رود. این تخفیف شامل کلیه محصولات ما است که مشتریان می توانند برای پرداخت هزینه آن به صورت قسطی نیز اقدام کنند. سقف نورگیر در بیرجند نور خورشید را به صورت کامل وارد فضای زیرین کرده و سایبانی زیبای برای فضای درون خانه و نمای بیرونی از جمله حیاط خلوت و پاسیو ایجاد می کند. مزیت نورگیرهای امروزی نسبت به نورگیرهای قدیمی در این است که نور را با شفافیت بالایی به درون خانه انتقال می دهند که این به دلیل استفاده از ورق های پلی کربنات و اکریلیک در ساختار آن ها است.

با پیشرفت صنعت ساختمان سازی  و معماری نوین استفاده از سقف نورگیر برای فضای پاسیو می تواند یکی از نکات حائز اهمیت محسوب شده و کاربران با استفاده از آن در زیبایی منزل خود نقش مهمی داشته باشند. مزیت نورگیر های سقفی جهان نورگیر این است که با آب بندی کامل در اختیار شما مشتریان عزیز قرار می گیرد. معماری آتریوم که امروزه بسیار مورد توجه بسیاری از سازندکان می باشد، استفاده از نورگیرهای سقفی می تواند در فراگیری این فن در دکوراسیون داخلی نقش مهمی داشته باشد.

سقف نورگیر در بیرجند بر اساس سفارش شما می تواند اجرا شود و یا می توانید از سازه های از پیش ساخته شده این سقوف بهره ببرید. یکی از عوامل مهم در قیمت نورگیرهای سقفی همین طرح انتخابی از سوی شما مشتریان است. تیم ما همچنین به شما عزیزان مشاوره رایگان می دهد و برای ساخت آن باید از محل مربوطه بازرسی کند تا ابعاد سقف شما مشخص شود. در مجموعه نورگیر جهان نورگیر محصولات شامل تخفیف ویژه ای هستند و دارای ضمانت دو ساله از سوی شرکت سازنده می باشند.

سقف نورگیر در بیرجند با پوشش های مختلف

در هنگام راه اندازی و ساخت سقف نورگیر در بیرجند از پوشش های زیر استفادهدمی کنند که نسبت به پوشش های قدیمی چون شیشه در مزیت می باشند.

  1. پوشش پلی کربنات
  2. پوشش حبابی نورگیر

در هریک از این پوشش ها از ورق هایی شفاف استفاده می کنند که دارای وزن سبکی نیز می باشند. از این نورگیرها برای تامین نور مکان هایی چون گلخانه ها، وید مراکز تجاری، پارکینگ ها و فضای حیاط خلوت خانه ها استفاده می شود.

در پوشش پلی کربنات سقف نورگیر در بیرجند از انواع ورق های پلی کربنات  برای اجرای نورگیرهای سقفی استفاده شده که دارای مزیت های ویژه ای از جمله تغییر شکل پذیری بالا می باشند. این ورق ها رنگی بوده که در صنعت دارای کاربردهای زیادی هستند، علاوه بر کاربرد آن ها در ساختمان سازی در قسمت های دیگر صنعت مانند صنعت ماشین سازی مورد استفاده و بهره وری نیز می باشند. از قابلیت های مهم این ورق ها در پوشش سقف نورگیر وزن سبک آن ها می باشد که مزیت ویژه آن ها نسبت به سقف های قدیمی مانند شیشه ای می باشد.

پوشش دیگری که برای اجرای سقف نورگیر از آن استفاده می کنند، حبابی می باشد. در این پوشش از ورق های اکرلیک و پایه فایبر گلاس برای ایجاد استحکام کافی استفاده می کنند. به نورگیر های حبابی، نورگیر های کوپل نیز می گویند. نورگیر های حبابی در انواع شکل ها در انواع سایزها اجرا و راه اندازی می شوند. این اشکال بر اساس استاندارد های جهانی می باشد. با توجه به نوع کاربری اشکالی که برای سقف نورگیر در نظر می گیرند، می تواند متفاوت باشد. این شکل ها شامل مربع، مستطیل، کمانی، مخروطی و گنبدی هستند.

خواص فیزیکی و شیمایی پلی کربنات و اکریلیک

  1. با توجه به خاصیت عایق بودن سقف نورگیر در بیرجند، به صورت دو جداره و چند جداره بر اساس نوع کاربری قابل ارائه به شما عزیزان هستند که می توانند صدای محیط اطراف را به خوبی مهار کنند.
  2. استفاده از ورق های پلی کربنات در ساختار سقف باعث شده است تا رنگ و جلای آن ها در هنگام پولش کردن دوبره به حالت اولیه بر گردد. ورق های اکریلیک همانند ورقه های پلی کربنات دارای قابلیت های فیزیکی و شیمیایی قابل توجه ای هستند.
  3. ورق های اکریلیک استفاده شده برای پوشش سقف نورگیر مقاومت ضربه ای بالایی دارند و می توانند حدود 250 برابر شیشه از خود مقاومت خوبی نشان دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *