سقف نورگیر در اردبیل
سقف نورگیر در اردبیل
می 23, 2020
سقف پاسیو در اراک
سقف پاسیو در اراک
می 25, 2020
سقف نورگیر در بندرعباس

سقف نورگیر در بندرعباس با تخفیف ویژه ای به شما مشتریان عزیز ارائه می شود. از انواع نورگیرهای سقفی برای دریافت نور خورشید با شفافیت بالا استفاده می کنند. این نورگیرها علاوه بر دریافت نور خورشید در ایجاد سایبانی زیبا در فضای حیاط خلوت و یا پاسیو منزل شما نقش مهمی دارد. با پیشرفت صنعت ساختمان سازی  و معماری نوین استفاده از سقف نورگیر در بندر عباس برای فضای پاسیو شما می تواند یکی از نکات قابل توجه در دکوراسیون داخلی منزل شما به حساب بیاید. معمولا این نورگیرها با آب بندی کامل به مشتریان عرضه می شود.

سقف نورگیر در بندر عباس می تواند بر اساس سفارش شما طراحی شود و یا هم می تواند به صورت سازه های آماده در انواع شکل های هندسی مورد استفاده قرار گیرد. یکی از عوامل مهم در قیمت سقف نورگیر همین طرح انتخابی از سوی شما مشتریان است. تیم ما همچنین به شما عزیزان مشاوره رایگان می دهد و برای ساخت آن باید از محل مربوطه بازرسی کند تا ابعاد سقف شما مشخص شود. در مجموعه نورگیر جهان نورگیر محصولات شامل تخفیف ویژه ای هستند و دارای ضمانت دو ساله از سوی شرکت سازنده می باشند.

انواع پوشش نورگیرهای سقفی

از انواع پوشش ها برای اجرای سقف نورگیر در بندر عباس استفاه می کنند. معولا دو پوشش پلی کربنات و حبابی نورگیر بیشترین کاربرد را در این زمینه دارند. در این دو پوشش از انواع ورق های پلی کربنات و اکریلیک استفاده می کنند. برای تامین نور فضاهایی چون گلخانه ها از پوشش پلی کربنات استفاده می کنند. ورق های پلی کربنات در دریافت نور خورشی به خوبی عمل کرده و نور را به صورت کامل دریافت می کنند. این نورگر ها اثرات مضر نور خورشید را از بین می برد.

ورق های پلی کربنات رنگی بوده که در صنعت دارای کاربردهای زیادی هستند. از قابلیت های مهم این ورق ها در پوشش سقف نورگیر در بندرعباس، وزن سبک آن ها می باشد که مزیت ویژه آن ها نسبت به سقف های قدیمی مانند سقف های شیشه ای محسوب می شود. پوشش دیگری که برای اجرای سقف نورگیر از آن استفاده می کنند، حبابی نورگیر می باشد.

در این پوشش از ورق های اکرلیک و پایه فایبر گلاس برای ایجاد استحکام کافی استفاده می کنند. به نورگیر های حبابی، نورگیر های کوپل نیز می گویند. نورگیر های حبابی در انواع شکل ها در انواع سایزها اجرا و راه اندازی می شوند. این اشکال بر اساس استاندارد های جهانی می باشد. شاید برای شما مشتریان سوال شود که چرا تنوع شکل ها زیاد است، در پاسخ باید بگوییم، هر ساختمانی با توجه به نوع کاربردی که دارد دارای فضاهای خاصی جهت نورگیری می باشد برای همین استفاده از این پوشش برای آن ها مناسب می باشد.

کیفیت سقف نورگیر در بندرعباس

  1. این نورگیر ها به عنوان عایق مناسب حرارت و صدا محسوب می شوند که در دفع حرارت اضافی و صداهای آزاردهنده بسیار موثر هستند.
  2. با توجه به خاصیت عایق بودن سقف این نورگیرها به صورت دو جداره نیز ارائه می شوند که می توانند صدای محیط اطراف را به خوبی مهار کنند.
  3. استفاده از ورق های اکریلیک در ساختار سقف باعث شده است تا رنگ و جلای آن ها در هنگام پولش کردن دوبره به حالت اولیه بر گردد. ورق های اکریلیک همانند ورقه های پلی کربنات دارای قابلیت های فیزیکی و شیمیایی قابل توجه ای هستند.
  4. ضربه پذیری سقف نورگیر در بندرعباس بالا بوده و در برابر انواع فشارها از خود مقاومت خوبی نشان می دهند.
  5. ورق های پلی کربنات استفاده شده برای پوشش سقف نورگیر مقاومت ضربه ای بالایی دارند و می توانند حدود 250 برابر شیشه از خود استحکام نشان دهند.
  6. این نورگیر ها در برابر انواع اشعه فرابنفش از خود مقاومت خوبی نشان داده و می تواند اثر مخرب آن ها را از بین ببرند.

با گذشت زمان سطوح نورگیرهای سقفی دچار زنگ زدگی و تغییر رنگ نمی شوند و دچار فرسایش نمی شوند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *