سقف پاسیو در اردبیل
سقف پاسیو در اردبیل
می 22, 2020
سقف نورگیر در بندرعباس
سقف نورگیر در بندرعباس
می 23, 2020

سقف نورگیر در اردبیل

سقف نورگیر در اردبیل

سقف نورگیر در اردبیل با آب بندی کامل و با دوام بالا به شما مشتریا عزیز ارائه می شود. ماندگاری نورگیرهای سقفی به عوامل مختلفی از جمله نوع سازه های به کار رفته در اجرای آن ها بستگی دارد. معمولا با تخفیف ویژه ای به شما مشتریان عزیز ارائه می شود. این تخفیف شامل کلیه محصولات ما می باشد. سقف نورگیر بر عکس سقف های شیشه ای قدیمی نور را با شفافیت بیشتری دریافت می کنند. با استفاده از این نورگیر ها برای فضای پاسیو خود می توانید سایبانی زیبا ایجاد کرده و در دکوراسیون داخلی منزل نقش مهمی را داشته باشید. معماری آتریوم که در دکوراسیون داخلی منزل از نکات حائز اهمیت است، استفاده از سقف نورگیر می تواند در این فضا از خود نقش مهمی داشته باشد.

سقف نورگیر در اردبیل می تواند بر اساس سفارش شما طراحی شود و یا می توانید از سازه های از پیش ساخته شده این سقوف استفاده کنید. یکی از عوامل مهم در قیمت سقف کشویی حیاط خلوت همین طرح انتخابی از سوی شما مشتریان است. تیم ما همچنین به شما عزیزان مشاوره رایگان می دهد و برای ساخت آن باید از محل مربوطه بازرسی کند تا ابعاد سقف شما مشخص شود. در مجموعه نورگیر جهان نورگیر محصولات شامل تخفیف ویژه ای هستند و دارای ضمانت دو ساله از سوی شرکت سازنده می باشند.

سقف نورگیر در اردبیل با انواع پوشش ها

از انواع پوشش های پلی کربنات و حبابی نورگیر برای راه اندازی سقف نورگیر در اردبیل استفاده می کنند. دو پوشش پلی کربنات و حبابی نورگیر بیشترین کاربرد را در این زمینه دارند. از این نورگیرها برای تامین نور مکان هایی چون گلخانه ها، وید مراکز تجاری، پارکینگ ها و فضای حیاط خلوت خانه ها بسیار مناسب می باشند.

معمولا از انواع ورق های پلی کربنات در انواع سایزها استفاده می کنند. ورق های پلی کربنات در صنعت کاربردهای مختلفی دارند و از آن ها برای مصارف گوناگونی استفاده می شود. این ورق ها رنگی بوده که در صنعت دارای کاربردهای زیادی هستند. از قابلیت های مهم این ورق ها پوشش دیگری که برای اجرای سقف نورگیر در اردبیل از آن استفاده می کنند، حبابی می باشد. در این پوشش از ورق های اکرلیک و پایه فایبر گلاس برای ایجاد استحکام کافی استفاده می کنند.

نورگیر های حبابی در انواع شکل ها در انواع سایزها اجرا و راه اندازی می شوند. این اشکال بر اساس استاندارد های جهانی می باشد. شاید برای شما مشتریان سوال شود که چرا تنوع شکل ها زیاد است، در پاسخ باید بگوییم، هر ساختمانی با توجه به نوع کاربردی که دارد دارای فضاهای خاصی جهت نورگیری می باشد برای همین استفاده از این پوشش برای آن ها مناسب می باشد.

درجه کیفی پوشش سقف نورگیر

  1. تنوع رنگ در پوشش سقف نورگیر در اردبیل حبابی زیاد می باشد و  مشتریان می توانند بر اساس سلیقه شخصی خود و میزان بهره وری از نورهای رنگی از این رنگ ها استفاده کنند.
  2. این نورگیر ها به عنوان عایق نیز محسوب می شوند و پنج برابر شیشه در دفع صدا موثر هستند.
  3. با توجه به خاصیت عایق بودن سقف نورگیر در اردبیل به صورت دو جداره نیز ارائه می شوند که می توانند صدای محیط اطراف را به خوبی مهار کنند.
  4. یکی از مزیت های استفاده از ورق های اکریلیک در راه اندازی نورگیرهای سقفی آن است که باعث شده است در هنگام پولش زدن به سقف رنگ و جلای آن از بین نرود. ورق های اکریلیک همانند ورقه های پلی کربنات دارای قابلیت های فیزیکی و شیمیایی قابل توجه ای هستند.
  5. در سقف نورگیر در اردبیل از ورق های پلی کربنات سبک استفاده می شود  که از مهم ترین ویژگی های نورگیر های سقفی به شمار می رود.
  6. ورق های پلی کربنات استفاده شده برای پوشش سقف نورگیر مقاومت ضربه ای بالایی دارند و می توانند حدود 250 برابر شیشه از خود استحکام نشان دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *