سقف نورگیر در اهواز
سقف نورگیر در اهواز
می 18, 2020
سقف نورگیر در زنجان
سقف نورگیر در زنجان
می 20, 2020

سقف حیاط خلوت در یاسوج از محصولات ویژه جهان نورگیر می باشد که با تخفیف ویژه ای به کاربران عزیز عرضه می شود. این تخفیف ویژه شامل کلیه محصولات جهان نورگیر می باشد. از نورگیرهای سقفی برای دریافت نورخورشید استفاده می کنند. گاهی ممکن است برای فضاهایی مانند گلخانه ها یا فضای حیاط خلوت نیاز به نور کافی داشته باشیم. استفاده از سقف حیاط خلوت در یاسوج بهترین گزینه می باشد.

با پیشرفت صنعت ساختمان سازی  و معماری نوین استفاده از سقف حیاط خلوت در یاسوج برای فضای پاسیو شما می تواند یکی از نکات قابل توجه در دکوراسیون داخلی منزل شما به حساب بیاید. سقف حیاط خلوت، سقف نورگیر و سقف پاسیو هرسه با آب بندی کامل به شما عزیزان ارائه می شود. معماری آتریوم که در دکوراسیون داخلی منزل از نکات حائز اهمیت است، استفاده از سقف نورگیر می تواند در این فضا از خود نقش مهمی داشته باشد.

سقف حیاط خلوت می تواند بر اساس سفارش شما طراحی شود و یا می توانید از سازه های از پیش ساخته شده این سقوف استفاده کنید. یکی از عوامل مهم در قیمت سقف حیاط خلوت در یاسوج همین طرح انتخابی از سوی شما مشتریان است. مزیت ما در این است که دست مشتری را برای انتخاب باز نگه داشته ایم. تیم ما همچنین به شما عزیزان مشاوره رایگان می دهد و برای ساخت آن باید از محل مربوطه بازرسی کند تا ابعاد سقف شما مشخص شود. در مجموعه نورگیر جهان نورگیر محصولات شامل تخفیف ویژه ای هستند و دارای ضمانت دو ساله از سوی شرکت سازنده می باشند.

پوشش سقف حیاط خلوت در یاسوج

معولا دو پوشش پلی کربنات و حبابی نورگیر بیشترین کاربرد را در راه اندازی سقف حیاط خلوت در یاسوج را دارند. از این نورگیرهای سقفی علاوه بر فضای پاسیو برای مکان های زیر هم استفاده می شوند:

  1. وید مراکز تجاری
  2. فضای پارکینگ ها
  3. استخرها

در پوشش پلی کربنات از ورق ها سبک پلی کربنات در اندازه های مختلف استفاده می کنند. پوشش دیگری که برای اجرای سقف نورگیر از آن استفاده می کنند، حبابی اکریلیک می باشد. در این پوشش از ورق های اکرلیک و پایه فایبر گلاس برای ایجاد استحکام کافی استفاده می کنند. پایه های فایبرگلاس از استحکام بالایی برخوردار بوده و مقاومت در برابر ضربه در آن ها بالا می باشد.

به نورگیر های حبابی، نورگیر های کوپل نیز می گویند. در صنعت بیشتر از این اسم استفاده می شود. نورگیر های حبابی در انواع شکل ها در انواع سایزها اجرا و راه اندازی می شوند. این اشکال بر اساس استاندارد های جهانی می باشد. با توجه به نوع استفاد از سقف، شکل هایی که برای در نظر می گیرند، می تواند متفاوت باشد. این شکل ها شامل مربع، مستطیل، کمانی، مخروطی و گنبدی می باشد. به این نورگیرها نورگیر های حبابی می گویند.

کیفیت این نورگیرها چگونه است؟

  1. معمولا برای سازه های از پیش ساخته شده نورگیرهای حبابی رنگ های مختلفی را می توان در نظر گرفت که در دکوراسیون داخلی نقش مهمی دارند که مشتریان می توانند بر اساس سلیقه شخصی خود و میزان بهره وری از نورهای رنگی از این رنگ ها استفاده کنند.
  2. سقف حیاط خلوت در یاسوج به عنوان عایق مناسب حرارت و صدا نیز محسوب می شوند و پنج برابر شیشه می توانند صداهای مزاحم را دفع کنند.
  3. با توجه به خاصیت عایق بودن سقف این نورگیرها به صورت دو جداره نیز ارائه می شوند که می توانند صدای محیط اطراف را به خوبی مهار کنند.
  4. استفاده از ورق های اکریلیک در ساختار سقف باعث شده است تا رنگ و جلای آن ها در هنگام پولش کردن دوبره به حالت اولیه بر گردد. ورق های اکریلیک همانند ورقه های پلی کربنات دارای قابلیت های فیزیکی و شیمیایی قابل توجه ای هستند.
  5. سقف حیاط خلوت در یاسوج به دلیل استفاده از ورق های پلی کربنات دارای وزن سبکی هستند  که از مهم ترین ویژگی های سقف حیاط خلوت به شما می رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *