سقف حیاط خلوت در اقدسیه
سقف حیاط خلوت در اقدسیه
ژانویه 8, 2021
سقف پاسیو در پاسداران
سقف پاسیو در پاسداران
ژانویه 8, 2021

انواع سقف حیاط خلوت در پاسداران

سقف حیاط خلوت در پاسداران را می شناسید؟ آیا از فوایدی که این نوع سقف می تواند در منازل شما ایجاد کند اطلاعی دارید؟ آیا می دانید این سقف چه خصوصیاتی دارد و چرا اغلب حیاط های خلوت در مجتمع های آپارتمانی به کمک این سقف، پوشانده می شوند؟ این ها سوالات متداولی است که برای برخی ممکن است پیش آید. این دسته، معمولا نمی دانند که چگونه می توانند از حیاط خلوت خود به بهترین شکل ممکن استفاده کنند و آن را به محیطی بسیار کارا و مفید برای خود و اعضای خانواده و یا ساکنین مجتمعی که در آن سکونت دارند، تبدیل کنند. ما این متن را آماده کرده ایم تا به شما راهی نشان دهیم تا قسمت ها و محوطه های بی استفاده در دسترستان را به فضایی دلنشین و زیبا تبدیل کنید.

کسانی که از سقف حیاط خلوت در پاسداران استفاده کرده اند به خوبی می دانند که این سقف چه مزایایی دارد و همین مزیت ها آنها را بر آن داشته تا حیاط خلوت خود را بدین وسیله مسقف کنند. شما نیز اگر از فواید و مزایای این نوع سقف اطلاع ندارید، تا انتهای این متن را مطالعه کنید. در این متن ما به معرفی انواع سقف حیاط خلوت اشاره خواهیم کرد و شما بعد از آشنایی مختصر با آنها می توانید یکی را به دلخواه انتخاب کرده و مورد استفاده قرار دهید.

انواع سقف حیاط خلوت

همان طوری که بالاتر نیز به آن اشاره کردیم، سقف حیاط خلوت در پاسداران را می توانید با استفاده از متریال های مختلف بپوشانید. اما بین این متریال ها تفاوت هایی وجود دارد و بهتر است قبل از انتخاب، با تفاوت ها و اختلافاتی که با هم دارند آشنایی داشته باشید. این آشنایی می تواند به شما در انتخاب بهترین سقف حیاط خلوت کمک کند و در هزینه هایتان به مقدار زیادی صرفه جویی کند.

ورقه های پلی کربنات

یکی از روش هایی که امروزه برای پوشاندن سقف حیاط خلوت در پاسداران مورد استفاده قرار می گیرد، ورقه های پلی کربنات هستند. این ورقه خصوصیات و ویژگی های مثبت فراوانی دارد و به همین دلیل استفاده از آن ها برای سقف حیاط خلوت بسیار متداول شده است. از مهم ترین خصوصیاتی که ورقه های پلی کربنات دارند، می توان به نشکن بودن آنها اشاره کرد. از آنجایی که در حیاط خلوت برخی مجتمع های آپارتمانی، افراد زیادی در رفت و آمد هستند، این خصوصیت در حفظ سلامتی و در معرض خطر قرار نگرفتن جان انسان ها تاثیر زیادی دارد. اما این مزیت به چه علت اتفاق می افتد؟

در گذشته برای پوشاندن سقف حیاط خلوت از شیشه استفاده می شد، اما همان طور که اطلاع دارید این ماده در اثر برخورد اجسام نسبتا سنگین، ممکن است دچار شکستگی شده و ذرات و تکه های آن به هر طرف پخش شوند. همین نقطه ضعف، تولید کنندگان سقف حیاط سقف در پاسداران را به فکر انداخت تا ماده ای تولید کنند که این ضعف شیشه را نداشته باشد و این به مهمترین دلیل برای تولید سقف های پلی کربنات تبدیل شد.

حباب نورگیر

یکی دیگر از متریال هایی که برای پوشاندن سقف حیاط خلوت مورد استفاد قرار می گیرد، حباب نورگیر است. این ماده در مقایسه با پلی کربنات از مقاومت بیشتری در برابر ضربه و شکستگی برخوردار است.

از دیگر خصوصیاتی که می تواند در مورد حباب نورگیر اشاره کرد، آب بند بودن آن است. این سقف به خوبی در برابر نفود آب و رطوبت مقاوم بوده و به همین دلیل، عمر و دوام سقف نیز بیشتر از ورقه های پلی کربنات از سقف نکته مثبت دیگری که می توان در مورد حباب نورگیر به آن اشاره کرد، وزن کم آن است. این نوع سقف حیاط خلوت در پاسداران از دوام و استحکام بالایی برخوردار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *