سقف حیاط خلوت در فرمانیه
سقف حیاط خلوت در فرمانیه
ژانویه 10, 2021
سقف حیاط خلوت در اندرزگو
سقف حیاط خلوت در اندرزگو
ژانویه 11, 2021

سقف حیاط خلوت در شریعتی

سقف حیاط خلوت در شریعتی

آب بندی  سقف حیاط خلوت در شریعتی

سقف حیاط خلوت در شریعتی ، از جمله روش هایی است که می توانید به کمک آن حیاط خلوت خود را مسقف کرده و از ورود انواع حشرات، پرندگان و خزندگان موذی مانند مارمولک به داخل حیاط خلوت جلوگیری کنید. اینها تنها بخشی از خواص و مزیت هایی است که استفاده از این نوع مدل سقف حیاط خلوت می تواند برای شما به همراه داشته باشد. بنابراین اگر می خواهید برای حیاط خلوت خود پوششی مناسب پیدا کنید با انواع  مختلف این نوع سقف آشنا شوید تا بهترین نوع متریال را در محل حیاط خلوت نصب کنید و از تمامی مزیت هایی که می تواند برای شما داشته باشد به نحو احسن استفاده کنید.

سقف حیاط خلوت در شریعتی، نیاز دارد تا به صورت کامل و اساسی آب بندی شود. آب بندی سقف یکی از مهم ترین کارهایی است که باید به هنگام نصب این نوع سقف حتما انجام شود. آب بندی نکردن، موجب ورود آب باران و برف به داخل ساختمان شده و علاوه بر آنکه می توان یک جلوه و ظاهری زشت و نازیبا برای سقف حیاط خلوت ایجاد کند، ممکن است برای استحکام و دوام این سقف نیز مشکلاتی پدید آورد. پس اگر قصد دارید سقف حیاط خلوت خود را مسقف کنید، در مورد انجام درست این عملیات سفارشات زیادی به نصاب سقف نمایید.

نحوه آب بندی کردن سقف حیاط خلوت

همان طوری که اشاره کردیم یکی از کارهایی که به هنگام نصب سقف حیاط خلوت در شریعتی حتما باید انجام شود، آب بندی سقف حیاط خلوت است. آب بندی مهم ترین کاری است که برای جلوگیری از نفوذ آب باران و برف حتما باید انجام شود. اما سوال مهم اینجاست که برای آب بندی سقف چه کاری انجام می شود؟ برای آنکه بتوان سقف حیاط خلوت در شریعتی را به بهترین شکل ممکن آب بندی کرد باید از نوعی چسب مخصوص برای آن  استفاده نمود. در جاهایی که احتمال می رود آب بتواند نفود کند این چسب مورد استفاده قرار می گیرد، سپس بر روی آن یک نبشی قرار می دهند و مجددا از این چسب استفاده می کنند.

این چسب خاصیتی دارد که به آب باران و برف اجازه ورود نخواهد داد و به همین دلیل به خوبی می تواند از سقف محافظت کرده و باعث دوام بالای آن شود. عملیاتی که برای آب بندی انجام می شود باید در نهایت دقت صورت گیرد تا هیچ یک از منافذ موجود خالی نمانده و هیچ راهی برای ورود آب به داخل حیاط خلوت وجود نداشته باشد.

چند نکته مهم در آب بندی سقف حیاط خلوت

برای آنکه آب بندی سقف به بهترین شکل ممکن انجام شود و سقف به اصطلاح عامیانه چکه نداشته باشد عملیات آب بندی انجام می شود. برخی از نصابان سقف حیاط خلوت در شریعتی، از نوعی متریال و ماده خاص برای پوشاندن سقف استفاده می کنند که میزان ورودی آب و رطوبت را به کمترین حد خود می رساند. در انخاب سقف حیاط خلوت، سعی کنید از این ماده استفاده کنید تا در ایام پر بارش سال با مشکل جدی مواجه نشوید و آب باران به داخل نفوذ نکند.

نکته دیگری که باید در آب بندی حتما مورد توجه قرار داده شود، چسب مورد استفاده برای آب بندی کردن سقف است. بهتر است از نصاب سقف حیاط خلوت بخواهید تا بهترین و با کیفیت ترین چسب موجود در بازار را در کار شما مورد استفاده قرار دهد. این چسب باید بتواند به خوبی در برابر اشعه ماوراء بنفش از خود مقاومت نشان داده و به راحتی دچار استهلاک و پوسیدگی نشود. چنانچه سقف حیاط خلوت در شریعتی به خوبی آب بندی نشود، احتمال آنکه شما را با هزینه های مازاد مواجه کند وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *