سقف حیاط خلوت در خرم آباد
سقف حیاط خلوت در خرم آباد
ژوئن 9, 2020
سقف پلی کربنات در تهران
سقف پلی کربنات در تهران
ژوئن 10, 2020

سقف حیاط خلوت در ساری یکی از محصولات مجموعه جهان نورگیر بوده که با کیفیت و قیمت ارزان با استاندادهای لازم به شما مشتریان ارائه می شود. برای پرداخت هزینه سقف حیاط خلوت در ساری می توانید به صورت قسطهای ماهانه پرداخت کنید. تخفیفی که مجموعه ما در نظر گرفته است، برای کلیه محصولات آن اعم از سقف نورگیر و سقف پلی کربنات می باشد.

معمولا برای دریافت کامل نور خورشید و اینکه نور با شفافیت بالایی به فضای زیرین راه پیدا کند، از این نورگیرها در سایزهای مختلف استفاده می شود. با پیشرفت صنعت ساختمان سازی و معماری نوین استفاده از سقف حیاط خلوت برای فضای پاسیو شما می تواند یکی موارد مهم در دیزاین دکوراسیون داخلی منزل شما مشتریان عزیز به حساب بیاید.

مزیت نورگیر های سقفی جهان نورگیر این است که با آب بندی کامل در اختیار شما مشتریان عزیز قرار می گیرد و سعی کرده ایم تا تمامی نکات مربوط به ایمن شدن سقف را در هنگام اجرا مد نظر قرار دهیم. راه اندازی و اجرای نورگیرهای سقفی در مجموعه جهان نورگیر به دو صورت قابل بهره برداری می باشد:

  1. اول این که می تواند بر اساس سلیقه شخصی شما و بازدید از محل مربوطه راه اندازی شود.
  2. دومین مورد استفاده از سقف های آماده در انواع شکل های هندسی می باشد که شما عزیزان می توانید بنا بر سلیقه خودتان و اندازه محل از آن ها استفاده کنید. سقف حیاط خلوت و پاسیو طبقات همکف هم می تواند بر اساس سفارش شما کاربران طراحی شود و هم می توانید از سازه های آماده آنها بهره بگیرد. یکی از عوامل مهم در تقیین قیمت نورگیرها سایزبندی این نورگیرها می باشد. در مجموعه نورگیر جهان نورگیر محصولات شامل تخفیف ویژه ای هستند و دارای ضمانت دو ساله از سوی شرکت سازنده می باشند.

وزن پایین، دوام بالا و سهولت در نصب

 انواع پوشش های پلی کربنات و حبابی برای اجرای سقف حیاط خلوت در ساری مورد بهره برداری قرار می گیرد. این دو پوشش در صنعت بسیار مورد استفاده قرار گرفته و از آن ها برای کاربردهای دیگر نیز استفاده می کنند. علاوه بر فضای پاسیو و یا همان حیاط خلوت از این نورگیرها برای تامین نور مکان هایی چون گلخانه ها، وید مراکز تجاری، پارکینگ ها نیز مورد استفاده قرار می گیرند.

در پوشش پلی کربنات از ورق های مقاوم و سبک پلی کربنات استفاده می کنند. تنوع رنگ در پوشش پلی کربنات و حبابی نورگیر در اجرای سقف حیاط خلوت در ساری بسیار زیاد می باشد که در صنعت با توجه به نوع کارایی آن ها مورد استفاده قرار می گیرند. قابلیت مهم ورق های پلی کربنات و اکریلیک، وزن سبک آن ها می باشد که باعث سهولت در نصب این نورگیرها شده است و نصب آن ها نیازمند وقت زیادی نمی باشد.

پوشش دیگری که برای اجرای نورگیرهای سقفی مانند سقف حیاط خلوت و سقف پلی کربنات از آن استفاده می کنند، حبابی می باشد. به نورگیر های حبابی، نورگیر های کوپل نیز می گویند که از قسمت هایی چون پایه فایبرگلاس و حباب های نورگیر در انواع اندازه ها تشکیل شده استدلیل نامگذاری سقف نورگیر حبابی به این دلیل است که در آن ها از حباب های یکدست جهت نورگیر استفاده شده که نور را با کیفیت بالایی منعکس می کنند. این حباب ها در انواع شکل های هندسی مانند مخروطی، کمانی، دایره ای، مستطیلی و مربعی شکل در قالب های آماده برای اجرای نورگیرها مورد استفاده قرار می گیرند.

گارانتی بلند مدت سقف نورگیر در ساری

سقف حیاط خلوت در ساری با بهترین قیمت بازار به شما عزیزان ارائه می شود. این نورگیرها دارای ضمانت نامه استاندارد بوده که پشتیبانی آن به مدت دوسال بوده که در این زمان خدمات پس از فروش به شما عزیزان ارائه می شود. دو مزیت مهم این نورگیر ها شامل موارد زیر بوده که باعث شده است نورگیرهای امروزی نسبت به سقف های قدیمی از فناوری ساخت بالاتری برخوردار باشد.

  1. تنوع رنگ در پوشش سقف حیاط خلوت در ساری بسیار بالا بوده و این به دلیل حباب های رنگی می باشد که با اندازه های مختلف در ساختار این سقف ها استفاده شده است. مشتریان می توانند بر اساس سلیقه شخصی خود و میزان بهره وری از نورهای رنگی از این رنگ ها استفاده کنند.
  2. این نورگیر ها از جمله پوشش سقف حیاط خلوت به عنوان عایق مناسبی در برابر حرارت و صدا محسوب شده که از ورود صداهای مزاحم و حرارت اضافی به فضای زیرین سقف جلوگیری می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *