سقف نورگیر در سمنان
سقف نورگیر در سمنان
ژوئن 15, 2020
سقف حیاط خلوت ارزان قیمت
سقف حیاط خلوت ارزان قیمت
اکتبر 29, 2020

قیمت سقف حیاط خلوت در رفسنجان با تخفیف ویژه به شما مشتریان عزیز عرضه می کنیم. این تخفیف شامل کلیه محصولات ما اعم از سقف نورگیر، سقف پاسیو، سقف پلی کربنات و سقف پاسیو است که مفتخر هستیم تا به شما عزیزان در این زمینه یاری برسانیم. برای دریافت نور خورشید در قدیم از سقف های شیشه ای استفاده می شد ولی امروزه از انواع نورگیرهای سقفی مانند سقف حیاط خلوت در رفسنجان استفاده می کنند.

با گذشت زمان و پیشرفته شدن صنعت ساخت استفاده از نورگیرهای سقفی مانند حیاط خلوت برای فضای پاسیو، نمای خارجی و دکوراسیون داخلی منازل دستخوش تغییر شدند و باعث مدرنیته شدن نمای بیرونی ساختمان ها گردید. مزیت نورگیر های جهان نورگیر این است که انواع نورگیرهای سقفی را با آب بندی کامل می توانید دریافت کنید. معماری آتریوم که در دکوراسیون داخلی ساختمان ها از موارد مهم محسوب می شود، با نصب انواع نورگیرهای سقفی احیا می شود.

مجموعه جهان نورگیر قابلیت های زیادی را برای مشتریان به وجود آورده است، یکی از آن ها این است که می توانید نورگیرها را بر اساس سفارش خود تیه کنید، مجموعه ما دست مشتریان را برای انتخاب باز نگه داشته است. می یکی از عوامل مهم در قیمت نورگیرهای سقفی همین طرح انتخابی از سوی شما مشتریان است. در مجموعه نورگیر جهان نورگیر محصولات دارای ضمانت نامه استاندارد از سوی شرکت سازنده می باشند.

وزن سبک نورگیرهای پلی کربنات

از انواع پوشش ها جهت راه اندازی سقف حیاط خلوت در رفسنجان استفاده می کنند. این پوشش ها نسبت به پوشش های شیشه ای در مزیت بوده و پنج برابر آن ها مقاومت دارند. دو پوشش پلی کربنات و جبابی نورگیر در عین مقاومت بالا دارای وزن سبکی نیز می باشند. این وزن سبک به دلیل استفاده از ورق های پلی کربنات و اکریلیک در ساختار آن ها می باشد. سقف حیاط خلوت در رفسنجان برای مکان هایی که به نور زیادی نیاز دارند، بسیار مناسب می باشند، این مکان ها شامل:

  1.  گلخانه ها، وید مراکز تجاری و پاساژها
  2. 2.       پارکینگ ها
  3. سالن های ورزشی
  4. استخرها

ورق های پلی کربنات استفاده شده در سایزهای مختلف برای راه اندازی سقف در قالب هایی آماده مورد استفاده قرار می گیرند. این ورق ها رنگی بوده که در صنعت دارای کاربردهای زیادی هستند. پوشش دیگری که برای اجرای نورگیرهای سقفی از آن استفاده می کنند، حبابی اکریلیک بوده که در قالب هایی آماده مورد استفاده قرار می گیرند. اشکالی که برای حباب های اکریلیک در نظر می گیرند، بر اساس استاندارد های جهانی می باشد.

شاید برای شما مشتریان سوال شود که چرا تنوع شکل ها زیاد است، در پاسخ باید بگوییم، هر ساختمانی با توجه به نوع کاربردی که دارد دارای فضاهای خاصی جهت نورگیری می باشد برای همین استفاده از این پوشش برای آن ها مناسب می باشد. این شکل ها شامل مربع، مستطیل، کمانی، مخروطی و گنبدی بوده که دارای ابعاد مختلفی هستند. در این نورگیرها از حباب های یکدست جهت انعکاس نور خورشید استفاده می کنند.

ویژگی های مهم سقف حیاط خلوت در رفسنجان

  1. تنوع رنگ در پوشش سقف حیاط خلوت در رفسنجان بالا بوده و این به دلیل استفاده از ورق های اکریلک در ساختار آن ها می باشد. مشتریان می توانند بر اساس نظر شخصی خود و میزان بهره وری از نورهای رنگی از انواع حباب های اکریلیک استفاده کنند.
  2. این نورگیر ها به عنوان عایق مناسب حرارت و صدا نیز محسوب شده و پنج برابر شیشه در دفع صدا و حرارت موثر هستند.
  3. با توجه به خاصیت عایق بودن سقف حیاط خلوت در رفسنجان به صورت دو جداره و چند جداره نیز ارائه می شوند که می توانند صدای محیط اطراف را به خوبی مهار کنند.
  4. ورق های پلی کربنات استفاده شده برای پوشش سقف نورگیر مقاومت ضربه ای بالایی دارند و می توانند حدود 250 برابر شیشه از خود استحکام نشان دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *