سقف پاسیو طبقه اول
سقف پاسیو طبقه اول
ژوئن 9, 2020
سقف حیاط خلوت در ساری
سقف حیاط خلوت در ساری
ژوئن 9, 2020
سقف حیاط خلوت در خرم آباد

قیمت سقف حیاط خلوت در خرم آباد بسیار مناسب بوده که برای پرداخت هزینه می توانید به صورت اقساطی نیز اقدام کنید. این تخفیف شامل کلیه محصولات ما اعم از سقف حیاط خلوت در خرم آباد، سقف پاسیو، سقف پلی کربنات و سقف نورگیر می باشد. معمولا برای دریافت کامل نور خورشید از نورگیرهای مختلفی بهره می گیرند. نورگیری با شفافیت بالایی توسط این نورگیرها انجام می شود.

با پیشرفت صنعت ساختمان سازی و معماری نوین استفاده از سقف حیاط خلوت برای فضای پاسیو شما می تواند یکی از نکات مهم در طراحی داخلی منزل شما مشتریان عزیز به حساب بیاید. مزیت نورگیر های سقفی جهان نورگیر این است که با آب بندی کامل در اختیار شما مشتریان عزیز قرار می گیرد که یکی از مزیت های ویژه این نورگیرها به شمار می رود.

سقف حیاط خلوت و پاسیو طبقات همکف هم می تواند بر اساس سفارش شما کاربران طراحی شود و هم می توانید از سازه های آماده آنها بهره بگیرد. سازه های آماده نورگیرهای حیاط خلوت با استفاده از استانداردهای لازم اجرا و راه اندازی می شود. یکی از عوامل مهم در تقیین قیمت نورگیرها سایزبندی این نورگیرها می باشد. در مجموعه نورگیر جهان نورگیر محصولات شامل تخفیف ویژه ای هستند و دارای ضمانت دو ساله از سوی شرکت سازنده می باشند.

وزن سبک سقف حیاط خلوت در خرم آباد

از انواع پوشش ها برای اجرای سقف حیاط خلوت در خرم آباد مورد استفاده قرار می دهند. معولا دو پوشش پلی کربنات و حبابی نورگیر بیشترین کاربرد را در این زمینه داشته و در صنعت برای پوشش بسیاری از وسایل و قطعات از آن ها استفاده می کنند. از این نورگیرها برای تامین نور مکان هایی چون گلخانه ها، وید مراکز تجاری، پارکینگ ها نیز مورد استفاده قرار می گیرند.

در پوشش پلی کربنات و حبابی نورگیر به ترتیب از ورق های پلی کربنات و اکریلیک در انواع رنگ ها و سایزها استفاده می کنند. تنوع رنگ در پوشش پلی کربنات و حبابی نورگیر در اجرای سقف حیاط خلوت در خرم آباد بسیار زیاد می باشد که در صنعت با توجه به نوع کارایی آن ها مورد استفاده قرار می گیرند. از قابلیت های مهم این ورق ها، وزن سبک آن ها می باشد که باعث سهولت در نصب این نورگیرها شده است. پوشش دیگری که برای اجرای سقف حیاط خلوت از آن استفاده می کنند، حبابی می باشد.

به نورگیر های حبابی، نورگیر های کوپل نیز می گویند که از قسمت هایی چون پایه فایبرگلاس و حباب های نورگیر در انواع اندازه ها تشکیل شده است. این اشکال بر اساس استاندارد های جهانی می باشد. شاید برای شما مشتریان سوال شود که چرا تنوع شکل ها زیاد است، در پاسخ باید بگوییم، هر ساختمانی با توجه به نوع کاربردی که دارد، دارای فضاهای خاصی جهت پوشش با استفاده از سقف ها می باشند. این شکل ها شامل مربع، مستطیل، کمانی، مخروطی و گنبدی هستند. دلیل نامگذاری سقف نورگیر حبابی به این دلیل است که در آن ها از حباب های یکدست جهت نورگیر استفاده شده که نور را با کیفیت بالایی منعکس می کنند.

مزیت های قابل توجه این نورگیرها

  1. تنوع رنگ در پوشش سقف حیاط خلوت در خرم آباد بسیار بالا بوده و این به دلیل حباب های رنگی می باشد که در ساختار این سقف ها استفاده شده است. مشتریان می توانند بر اساس سلیقه شخصی خود و میزان بهره وری از نورهای رنگی از این رنگ ها استفاده کنند.
  2. این نورگیر ها از جمله پوشش سقف حیاط خلوت در خرم آباد به عنوان عایق مناسبی محسوب شده که در برابر حرارت بسیار مقاوم بوده و اجازه نفوذ آن را نمی دهد.
  3. استفاده از ورق های اکریلیک در ساختار سقف باعث شده است تا رنگ و جلای آن ها در هنگام پولش کردن دوبره به حالت اولیه بر گردد. ورق های اکریلیک همانند ورقه های پلی کربنات دارای قابلیت های فیزیکی و شیمیایی قابل توجه ای هستند.
  4. ورق های پلی کربنات استفاده شده برای پوشش سقف نورگیر مقاومت ضربه ای بالایی دارند و بیشتر از شیشه در برابر ضربات مختلف از خود مقاومت نشان می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *