سقف نورگیر در بیرجند
سقف نورگیر در بیرجند
ژوئن 12, 2020
سقف پلی کربنات در کرج
سقف پلی کربنات در کرج
ژوئن 14, 2020

سقف حیاط خلوت در ایلام یکی  از محصولات ما است که با بهترین قیمت بازار و با کیفیت بالا به دست شما مشتریان عزیز می رسد. یکی از قابلیت های مجموعه ما این است که دست مشتری را برای انتخاب سقف حیاط خلوت در ایلام باز نگه داشته ایم و می گذاریم مشتری بر اساس سلیقه شخصی خود بهترین نورگیر را برای فضای پاسیو منزل خود انتخاب کند.

مجموعه جهان نورگیر همچنین برای سقف حیاط خلوت تخفیفی ویژه قرار داده است. این تخفیف برای کلیه محصولات ما اعم از سقف پلی کربنات، سقف نورگیر و سقف پاسیو علاوه بر سقف حیاط خلوت می باشد. معمولا برای دریافت کامل نور خورشید از انواع نورگیرها استفاده می کنند از نورگیرهای سقفی مانند نورگیر سقف حیاط خلوت برای تامین نور مکان هایی که نیاز شدید به نور دارند، استفاده می شود.

علاوه بر فضای پاسیو برای مکان هایی چون گلخانه ها برای رشد گیاهان بسیار مناسب می باشند.  این نورگیرها نور خورشید را با شفافیت کامل درون فضای زیرین می کنند. امروزه با پیشرفت صنعت ساختمان سازی  و معماری نوین استفاده از سقف حیاط خلوت در اندازه های مختلف برای فضای پاسیو شما می تواند یکی از نکات قابل توجه در دکوراسیون داخلی منزل شما به حساب بیاید. معماری آتریوم که در دکوراسیون داخلی منزل از نکات حائز اهمیت است، استفاده از سقف نورگیر می تواند در این فضا از خود نقش مهمی داشته باشد. تیم ما همچنین به شما عزیزان مشاوره رایگان می دهد و برای ساخت آن باید از محل مربوطه بازرسی کند تا ابعاد سقف شما مشخص شود.

نورگیر سقف حیاط خلوت با کیفیت بالا

در پوشش پلی کربنات از انواع ورق های پلی کربنات برای اجرای پوشش پلی کربنات سقف حیاط خلوت در ایلام استفاده می شود. این ورق ها بسیار سبک بوده و قابلیت های فیزیکی و شیمیایی قابل توجه ای هستند و اثات مخرب نور را به خوبی دفع می کنند.  ورق های پلی کربنات استفاده شده در پوشش نورگیر سقف حیاط خلوت در ایلام از شفافیت بالایی برخوردر می باشد و مانع خوبی در برابر نورهای مرئی نیز به حساب می آید.

علاوه بر پوشش پلی کربنات از پوشش حبابی در اجرای نورگیرهای سقفی استفاده می شود که دارای کیفیت بسیار بالایی هستند. در این پوشش از ورق های اکرلیک جهت پولش ادن سقف و از پایه فایبرگلاس برای ایجاد استحکام کافی استفاده می کنند. این اشکال بر اساس استاندارد های جهانی می باشد. شاید برای شما مشتریان سوال شود که چرا تنوع شکل ها زیاد است، در پاسخ باید بگوییم، هر ساختمانی با توجه به نوع کاربردی که دارد دارای فضاهای خاصی جهت نورگیری می باشد برای همین استفاده از این پوشش برای آن ها مناسب می باشد.

برای همین برای قسمت های مختلف یک ساختمان می توان از نورگیرهای مختلفی استفاده کرد. این شکل ها شامل مربع، مستطیل، کمانی، مخروطی و گنبدی می باشد. به این نورگیرها نورگیر های حبابی می گویند برای این که به صورت حباب های یکدست در بالادست سقف باعث انعکاس کامل نور خورشید شده و آن را به صورت کامل دریافت می کند.

مزیت های سقف حیاط خلوت در ایلام

  1. یکی از قابلیت های مهم سقف حیاط خلوت در ایلام این است که در برابر حرارت و نفوذ صدا عایق بسیار مناسبی به حساب می آید.
  2. با توجه به خاصیت عایق بودن سقف حیاط خلوت در ایلام، این نورگیرها به صورت دو جداره نیز ارائه شده که می توانند مانع خوبی در برابر صداهای آلوده کننده محسوب شوند.
  3. این سقف ها به دلیل استفاده از ورق های پلی کربنات دارای وزن سبکی هستند که از مهم ترین ویژگی های سقف حیاط خلوت به شما می رود.
  4. ورق های پلی کربنات استفاده شده برای پوشش سقف حیاط خلوت در برابر ضربات مختلف از خود مقاومت خوبی نشان می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *