سقف حیاط خلوت در رفسنجان
سقف حیاط خلوت در رفسنجان
ژوئن 16, 2020
نورگیر از سقف
نورگیر از سقف
اکتبر 31, 2020

سقف حیاط خلوت ارزان قیمت

سقف حیاط خلوت ارزان قیمت

سقف حیاط خلوت ارزان قیمت از محصولات اصلی مجموعه جهان نورگیر محسوب می شود. این نورگیرها در دریافت نور خورشید نسبت به سقف های قدیمی در مزیت هستند.  همواره افراد در این اندیشه بودند که برای منازل خود یک فضایی با تحت عنوان حیاط خلوت داشته باشند. ار فضای حیاط خلوت برای استراحت کردن، غذا خوردن و….استفاده نمایند. نورگیر بودن این فضا مهم ترین ویژگی این فضا محسوب می شود.

به گونه ای که هم روشنایی زیادی را ایجاد کرده وهم زیبایی و جلوه ی خاصی به این فضا بخشد. در این فضا همچنین برای رشد گیاهان استفاده می شود. .پاسیو در واقع همان حیاط خلوت و یا یک گلخانه کوچک درون ساختمان های تجاری و مسکونی بوده که می توان از سقف حیاط خلوت ارزان قیمت در آن استفاده کرد. البته لازم به ذکر است که گفته شود پاسیو یا همان حیاط خلوت فقط مختص به فضای آپارتمان نبوده و حتی در خانه های ویلایی هم میتوان بخش کوچکی را در بیرون از منزل برای این فضا اختصاص داد. و آن را با کمی ساخت و ساز وطراحی به عنوان یک محیط کاربردی و زیبا و دلنشین طراحی کرد

مزیت های سقف  حیاط خلوت ارزان قیمت

 شما با طراحی چنین فضایی برای منزلتان در واقع یک گلخانه کوچک ایجاد کرده اید و می توانید با استفاده از سقف حیاط خلوت برای رشد گیاهان نور را به خوبی وارد این فضا کنید. در این محیط می توانید گیاهانی را که به آنها عالقه دارید. حیاط خلوت درواقع یک فضای بسیار دنج و آرام و را در اختیارتان قرار می دهد تا هر زمان که از شلوغی شهر و روزگارتان خسته شدید، به ان فضا مراجعه کنید، بنابراین با اجرای یک سقف نورگیر می توانید بهره مندی کاملی از این فضاها داشته باشید. و با خوردن یکفنجان قهوه خستگی خود را رفع نمایید. نورگیرهای سقفی  اگردر منزلتان یک بالکن بزرگ وتقریبا بال استفاده دارید و می خواهید با یک پوشش مناسب، آن را به یک فضای دلچسب و آزاد تبدیل کنید.

سازندگان نورگیرهای سقفی سعی کرده اند با طراحی های جدید خود اینگونه مشکالت را برطرف نمایند. نورگیرهای سقفی  دارای تنوع رنگ و طرح بوده  و طرفداران زیادی رابه سمت خود کشانده است. علاوه بر بالکن، این نورگیرهای سقفی  یکی از بهترین موارد برای فضاهای های باز مثل استخر ها، کافی شاپ ها و حتی رستوران ها میباشد. برای نورگیرهای سقفی می توان از انواع پوشش های پلی کربنات و حبابی نورگیر استفاده کرد.  یک پوشش می تواند فضا را کاربردی تر و زیباتر کند . کنترل از راه دور به وسیله ریموت هم این امکان راذ برای شما وجود می آورد تا درهر لحظه از شبانه روز که خواستید سقف را باز و بسته نمایید.

تنوع سقف حیاط خلوت جهان نورگیر در سایز، طرح، متراژ و رنگ آن بوده و شما می توانید بر اساس سلیقه شخصی خود یهترین آن را انتخاب کنید.  پوسته سقف برقی را از جنس های مختلف ی درست میکنند که شامل موارد زیر است، سقف حیاط خلوت پلی کربنات یکی از پوشش های سقف برقی متحرک ، پوشش فلزی میباشد.  سقف پلی کربنات سقف برقی از جنس پلی کربنات یکی از سازه های محبوب است که وظیفه ی آن محافظت از محدوده پوشش خود می باشد . یکی از ویژگی های سقف برقی پلی کربنات این است که به شما این امکان را میدهد که به آسانی ازمنظره بالا دید داشته باشید و نور خورشید را دریافت نمایید. نورگیر شیشه ای این نوع پوشش از جذابیت فوق العاده ای برخوردار میباشد . علاوه بر زیبایی و داشتن دید به محیط اطراف، فضا را از گرد و خاک و بارندگی ایمن میکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *