سقف حیاط خلوت حبابی یا پلی کربنات
سقف حیاط خلوت حبابی یا پلی کربنات
فوریه 6, 2021
سقف مکانیکی حیاط خلوت
سقف مکانیکی حیاط خلوت
فوریه 10, 2021

استفاده از پلکسی گلس در سقف پاسیو

استفاده از پلکسی گلس در سقف پاسیو

مزیت های پلکسی گلس

استفاده از پلکسی گلس در سقف پاسیو از جمله راه هایی است که می تواند سقف پاسیو را به خوبی پوشش دهد و راه را بر ورود آب به محیط داخلی ببندد. این سقف حیاط خلوت یکی از جدید ترین روش هایی است که برای پوشاندن سقف پاسیو مورد استفاده قرار گرفته و با داشتن خصوصیاتی منحصر به فرد و ویژه محیط پاسیو را به یک فضای کاربردی و زیبا تبدیل کرده است. این متریال جزء خانواده پلاستیک های شیشه ای قرار داشته و می تواند به خوبی در برابر برخورد اشعه های مضر خورشید مقاومت کند و دچار استهلاک و فرسایش نشود.

آیا تا به حال دقت کرده اید که استفاده از پلکسی در سقف پاسیو می تواند برای شما چه فوایدی داشته باشد؟ اگر به عنوان مثال پاسیویی دارید که نمی دانید چگونه آن را به یک فضای قابل استفاده و مفید تبدیل کنید، بهتر است بر روی پوشاندن سقف آن با کمک پلکسی گلس ها نیز فکر کنید. این متریال می تواند سقف حیاط خلوت را به خوبی بپوشاند و شرایط بسیار خوبی را برای گذراندن یک عصر و یا صبح زیبا در آن فراهم کند. حتی می توانید آن را مسقف کرده و گلدان های خود را در آن قرار دهید و یک گلخانه زیبا برای خود احداث کنید. اینها بخشی از کارهایی است که می توانید با پوشاندن سقف پاسیو در آن انجام دهید.

مزیت های استفاده از پلکسی گلس در سقف پاسیو

  • از جمله مزیت هایی که می توان در مورد استفاده از پلکسی در سقف پاسیو اشاره داشت، نصب آن در کمترین زمان ممکن است. معمولا نصب این سقف های حیاط خلوت پیچیدگی های زیادی نداشته و در صورت مساعد بودن شرایط به سرعت نصب می شوند.
  • اگر بعد از گذشت چندین سال احساس کردید که باید این سقف  تعویض شود، هیچ مشکلی از این بابت وجود ندارد. زیرا می توانید بعد از گذشت چند سال سقف را تعویض کرده و ظاهری نو برای سقف پاسیوی منزلتان خلق کنید.
  • این متریال قابلیت شستشو دارد.
  • از مهم ترین مزیت ها و خصوصیت هایی که می توان در رابطه با استفاده از پلکسی گلس در سقف پاسیو اشاره کرد، عایق بودن آن است. این سقف می تواند به عنوان یک عایق نیز عملکرد خوبی از خود نشان دهد و مانع از تبادل سرما و گرما بین محیط داخل و خارج پاسیو شود.
  • ثابت بودن رنگ یکی از ویژگی ها و مشخصات بارز این متریال محسوب می شود.
  • پلکسی گلس ها قیمت پایینی دارند و به همین دلیل استفاده از آنها بسیار رواج پیدا کرده است.
  • تنوع بسیار مطلوبی را در محیط پاسیو ایجاد خواهند کرد و این می تواند برای بسیاری از افراد خوشایند به نظر آید.

انواع پلکسی گلس

سه نوع پلکسی گلس در بازار موجود است که شامل پلکسی های شفاف، نیمه شفاف و کدر می شوند. پلکسی گلس شفاف به خوبی قادر است نور را از خود عبور داده و روشنایی قابل توجهی را ایجاد کنند. این نوع متریال برای جاهایی که قصد دارید به محیط داخل پاسیو اشراف کامل داشته باشید بسیار مناسب است.

پلکسی گلس نیمه شفاف نیز تا حدی قادر است نور را از خود عبور دهد، ولی اندکی حالت مات دارد و پشت سقف به راحتی دیده نخواهد شد. در پلکسی گلس های کدر نور خورشید به هیچ عنوان قادر نیست از آن عبور کند و ضخامت های متفاوتی از آن در بازار موجود است. پلکسی گلس کدر از نظر رنگ بسیار متنوع بوده و شما می توانید هر رنگی که تمایل داشته باشید را خریداری کرده و سقف پاسیو منزل خود را با آن بپوشانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *